Warszawa

La Fromagerie

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Nawet miłośnicy serów znajdą w Warszawie miejsce stworzone specjalnie z myślą o nich. La Fromagerie to restauracja, w której można dostać chyba wszystkie gatunki sera, jakie istnieją na świecie. Sery trafiające tu prosto z najdalszych zakątków Anglii, Francji, Szwajcarii, Holandii i Włoch to starannie dobrane rodzaje i gatunki tych przysmaków, wytwarzane zgodnie ze starymi recepturami, przez małych producentów i tylko w tradycyjnych warunkach.

Oprócz serów, można tu znaleźć wszelkiego rodzaju dodatki: sosy, konfitury, a nawet kiełbaski Sucisson Foie Gras oraz szynkę Jamon Iberico. La Fromagerie to nie tylko restauracja, ale także sklep, w którym zakupiony towar można zabrać do domu i przyrządzić po swojemu. Świeżo upieczone bagietki, filiżanka aromatycznej kawy espresso parzonej z najlepszych ziaren kawy, czy tez kieliszek wykwintnego wina to idealne dodatki do sera serwowanego tutaj z wielką czcią. 

Podróżując po różnych zakątkach świata, właściciele La Fromagerie polują na wyjątkowe, lokalne sery, które, jeśli tylko okażą się dobrym wyborem, trafiają do ich lokalu prosto z małych gospodarstw położonych w najdalszych zakątkach Europy.

Zaletą restauracji jest również jej wyjątkowa obsługa, która znalazła się tam nie przez przypadek. Każdy kelner zna dokładnie historię każdego sera i jest w stanie opowiedzieć ją tak, by zaciekawiła nawet największych ignorantów...

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.lafromagerie.pl
Adres:
ul. Burakowska 5/7
Telefon:
+ 48 22 465 23 24
Godziny otwarcia:
poniedziałek - czwartek 09:00 - 20:00
piątek 09:00 - 21:00
sobota 10:00 - 21:00
niedziela 10:00 - 18:00
Ceny:
14 - 60 zł

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • Rzeczywiście miłe miejsce dla serojadaczy, każdy znajdzie tu coś dla siebie i wszystko w niezłych cenach. Dobra obsługa i w porządku klimat, lokalizacja jak dla mnie słaba, ale będąc w okolicy warto zajrzeć.
  • Coolest staff I've met, nice prices and atmosphere, so place to visit definitely :)