Warszawa

Chłodna 15 by Wilamowski

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Chłodna 15 by Wilamowski - Autentyczny smak Francji w centrum Warszawy
 
Chłodna 15 by Wilamowski to znakomita restauracja, której kulinarna oferta zaprasza gości do wyrafinowanych gustów Francji. Szef Kuchni - Arkadiusz Wilamowski pracował w wielu restauracjach Michelin we Francji i Anglii, a jego propozycje kulinarne potwierdzają, że jego własne aspiracje do gwiazdki Michelin to nie żart. Specjalnie dla Państwa przygotował indywidualne, innowacyjne menu, które opiera się na francuskim dziedzictwie kulinarnym, ale zawiera wiele polskich akcentów.
 
Proste i eleganckie wnętrza restauracji tworzą idealną atmosferę na nieformalne spotkania biznesowe, a także przytulne obiady i kolacje. Otwarta kuchnia pozwala gościom obserwować możliwości szefa kuchni.
 
Codzienne menu jest zmienne i celowo ograniczone, co pozwala załodze szefa kuchni zachować wysokie standardy. Dla koneserów Wilamowski proponuje menu degustacyjne w formie carte blanche, które również ukazuje umiejętności kulinarne Chłodnej 15.
 
Miejsce słynie z własnego homarium ( z owocami morza, głównie homarami) i unikalnych sosów serwowanych z większością potraw.
 
Lista win składa się z 120 pozycji, w tym nie tylko francuskich win, ale również trunków z Włoch, Hiszpanii, Polski, Ameryki i Nowej Zelandii.
 
Wypróbuj francuski smak w centrum Warszawy !
Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.chlodna15.pl
Adres:
ul.Chłodna 15, 00-891 Warszawa
Telefon:
tel. 730 737 677
Godziny otwarcia:
Wtorek - Sobota 12:00 - 15:00 i 18:00- 22:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie