Warszawa

AIOLI Bread&Aperitivo

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

AIOLI Bread&Aperitivo zaprasza pod nowy adres!

Od 21 lutego możemy odwiedzać nowy lokal na Chmielnej 26.

„Śródziemnomorski lifestyle zakrapiany drinkami od wczesnych godzin, każdego dnia, głównie w gronie przyjaciół. Brzmi jak piątek, czy sobota. Z tym, że w tym wypadku nie chodzi tylko o szybki before. Aperitivo, to pewna „kultura picia” i celebracja dnia w grupie przyjaciół. Wspólne dzielenie się posiłkiem, muzyka, akcent na bar, wiele odsłon pieczywa”

Industrialny wystrój, charakterystyczny dla sieci, to połączenie surowej cegły z metalem i drewnem. Poza tym we wnętrzu znajdziemy elementy charakterystyczne dla miejsca takie jak: duże puszki na półkach, kosze z pieczywem, wałki oraz łopaty do pizzy.

W menu ponad 20 pozycji - prezentujących rozmaite pomysły podania pieczywa.  Tym razem główny nacisk położony jest na Brushetty. Ten przysmak podawany jest tu z połączeniami nieoczywistych smaków: słodkich ze słonym, gorzkim i kwaśnym. Warto spróbować i dać się zaskoczyć! W ofercie zostają sprawdzone klasyki: burgery, sałatki i pizza, tyle że w mniejszym wydaniu. Oferta śniadaniowa dostępna jest przez cały tydzień, bez ograniczeń czasowych. Do godziny 12 można cieszyć się śniadaniem za złotówkę, a w weekendy wypić kawę do śniadania za symboliczny grosz.

Pyszna kuchnia to tutaj tło dla wyjątkowego baru, który stanowi świetne miejsce do niezobowiązujących spotkań z przyjaciółmi. W centralnym miejscu za barem mieści się scena dla DJ-a. Dobra muzyka gra tutaj od rana do zamknięcia.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

https://viacitymap.pl/Miasta/Warszawa/Restauracje-i-kawiarnie/AIOLI-BreadAperitivo
Adres:
ul. Chmielna 26

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie