Warszawa

Sleepwell Apartments

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Sleepwell Apartments to przede wszystkim urządzone ze smakiem, schludne pokoje w świetnej lokalizacji, w najmodniejszej części miasta, z bogatym zapleczem kulturalno-rozrywkowym. Z lotniska i Dworca Centralnego dotrzemy tu bezpośrednio autobusem lini 175. Zmotoryzowani goście mogą z kolei zostawić auto na parkingu.

Przestrzeń apartamentów Sleepwell robi duże wrażenie. Już na pierwszy rzut oka widać, że wiele czasu poświęcono aranżacji wnętrz. Pokój Classic z podświetloną ramą łoża albo pokój Colonial z pokaźnym baldachimem to tylko niektóre z wyjątkowych apartamentów do wyboru gości. W każdym pomieszczeniu znajduje się telewizor LCD, sejf i mini-lodówka.

Ponadto, na parterze odrestaurowanej kamienicy mieści się kawiarnia z własnymi wypiekami - idealna propozycja na śniadanie albo na popołudniową kawę. Goście Sleepwell Apartments mogą oczywiście liczyć na zniżki.

Sleepwell Apartments nie ma recepcji. Rezerwacji pokoju można dokonać telefonicznie bądź mailowo. Należy wtedy podać dokładną datę oraz godzinę przyjazdu i najlepiej telefonicznie powiadomić obsługę na ok. 40 minut przed pojawieniem się w hotelu. Dzięki temu będziemy sprawnie obsłużeni i nie narazimy się na dłuższe oczekiwanie.  

Doba hotelowa trwa od godziny 15:00 do 11:00.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.sleepwell-warsaw.pl
Adres:
ul. Nowy Świat 62
Telefon:
+ 48 22 828 12 82
Ceny:
Ceny: 227-267 zł

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie