Warszawa

Regent Warsaw Hotel

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Stołeczny Regent Warsaw Hotel położony jest w dyplomatycznym centrum Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Łazienek Królewskich. Jest uosobieniem nowoczesnej elegancji, klasy i stylu.

Przestronne, jasne pokoje są klimatyzowane i kompleksowo wyposażone. We wszystkich zadbano o szczegóły – szlafroki, wodę mineralną, codzienną prasę, czy zestawy do parzenia kawy i herbaty. Łazienki wyposażono w wanny i deszczownice, a pokoje podzielono na część relaksacyjną oraz biurową. Nad wygodą gości czuwa profesjonalny, całodobowy room service i concierge.

Regent Warsaw Hotel specjalizuje się w obsłudze konferencji i spotkań biznesowych oraz organizacji wszelkiego rodzaju imprez zamkniętych i przyjęć. Przestrzeń konferencyjna obejmuje 13 jasnych, eleganckich sal z dostępem do światła dziennego. Wszystkie obsługiwane są przez zaawansowany technologicznie sprzęt. Hotelowy Dział Bankietów dostosowuje sale konferencyjne do gustu i potrzeb gości, oferując organizację spotkań na najwyższym poziomie. Na posiedzenia zarządu, małe wykłady, czy wywiady oferuje jedną z kameralnych sal narad, na większe spotkania, konferencje i bankiety – salę balową Regency Ballroom, mogącą pomieścić około 300 osób. Hotel zorganizuje także każde prywatne przyjęcie – niezapomniane wesele, spotkanie rodzinne, czy zamkniętą imprezę w gronie najbliższych. Wszystkie wydarzenia przygotowywane są kompleksowo i z dbałością o detale. Regent Warsaw dysponuje także prywatną, zamkniętą restauracją Q Club, którą można wynająć na potrzeby nieformalnego eventu.

Hotel oferuje szereg dodatkowych atrakcji dla odwiedzających. Obszerny Holmes Place Premium Club to część międzynarodowej sieci centrów rekreacji. Goście mogą skorzystać między innymi z sauny, podgrzewanego basenu, jacuzzi, czy rozbudowanej strefy fitness. Obiekt obejmuje też część wellness, w której warto oddać się masażom oraz zabiegom pielęgnacyjnym i relaksującym.

Do dyspozycji gości jest także lobby bar Łazienki Lounge, gdzie można zrelaksować się przy popołudniowym drinku i akompaniamencie pianina. Hotelowa restauracja Venti-tre została natomiast uznana za jedną z najlepszych w Polsce. Specjalizuje się w świeżych, sezonowych propozycjach kuchni włoskiej i śródziemnomorskiej. Wykwintne dania przygotowywane są na oczach gości, a obsługa dokłada wszelkich starań, by dopieścić kubki smakowe to pizzą z prawdziwego, opalanego drzewem pieca, to znów wysokiej jakości winem specjalnej selekcji. W restauracji panuje przyjemna, rodzinna atmosfera, przyprawiona szczyptą elegancji i klasy, a słynny Letni Taras Venti-tre pozwala co sezon zapomnieć o codzienności. Znajdzie się tu miejsce także dla dzieci, dla których figuruje specjalne menu, zaaranżowano też pełen atrakcji Kącik Zabaw, gdzie najmłodsi goście pozostają pod opieką animatorów ich czasu. Ponadto, Regent Warsawl i Venti-tre oferują szeroki wachlarz promocji i ofert specjalnych kierowanych do poszczególnych grup odbiorców. Warto zajrzeć na stronę internetową hotelu i dowiedzieć się więcej.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.regent-warsaw-hotel.pl
Adres:
Belwederska 23
Telefon:
+48 22 558 12 34

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • Thanks, Michael. I much appreciate both of your cmenmots. I look forward to meeting with you again and am sure that we will. By the way, I presume that Ms. Do showed you the photo I emailed her of my granddaughter with your gift teddy bear we both thank you for it.My best,George