Warszawa

Polonia Palace Hotel

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Ponownie otwarty Hotel Polonia Palace szybko stał się ulubionym przez gości hotelem w samym centrum Warszawy naprzeciw Pałacu Kultury i Nauki, w pobliżu centrów handlowych, biznesowych i finansowych. Dziś po całkowitej renowacji Polonia Palace łączy tradycję z nowoczesnością. Eleganckie wnętrza sprawiają, że jest to jedno z najbardziej prestiżowych miejsc w stolicy wygodne zarówno dla turystów jak i biznesmenów. Pokoje gościnne i pomieszczenia ogólnodostępne są klimatyzowane, wyposażone w LAN/WLAN Internet i 30 programów telewizyjnych. Połowa pokoi zachwyci gości widokiem na panoramę stolicy, druga połowa zapewni idealną ciszę i widok na hotelowy dziedziniec.

Pracowite dni w Warszawie mogą zostać uwieńczone doskonałym posiłkiem w Restauracji Strauss, drinkiem w Barze Bojangles przy relaksujących dźwiękach muzyki na żywo lub ekscytujących wydarzeniach sportowych.

Polonia Palace Hotel jest doskonałym miejscem dla organizacji wyjątkowych spotkań i bankietów. Naszych 8 sal konferencyjnych może pomieścić od 6 do 350 osób. Stylowa architektura w połączeniu z nowoczesnym wyposażeniem i bezprzewodowym Internetem tworzą dogodne warunki dla różnego rodzaju aranżacji. Dumą hotelu jest Sala Balowa w stylu Ludwika XVI zwana "Ludwikowską” z jej niepowtarzalnym urokiem i elegancją. Business Center dostępne przez 24 godziny, znajduje się w pobliżu sal konferencyjnych.

Hotel Polonia Palace zlokalizowany jest w samym sercu Warszawy, w pobliżu centrów handlowych, biznesowych, finansowych oraz rozrywki i kultury. Dworzec Kolejowy Warszawa Centralna znajduje się w odległości 500 m od hotelu. Do lotniska międzynarodowego można dotrzeć w 20 - 30 minut (około 8 kilometrów). Taksówki i prywatne limuzyny dostępne są na życzenie. Stacja metra, a także autobus numer 175, którym można dojechać na lotnisko krajowe i międzynarodowe, są usytuowane naprzeciwko hotelu.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.poloniapalace.com
Adres:
Jerozolimskie 45
Telefon:
+ 48 22 31 82 800
Ceny:
60 - 240 EUR

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie