Warszawa

Old Town Apartments

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Old Town Apartments to kompleks apartamentów znajdujących się w różnych malowniczych lokalizacjach na warszawskiej Starówce – w okolicach rynku Starego Miasta i Zamku Królewskiego. Każda z nich zapewnia niesamowity klimat dawnej Warszawy. Pokoje usytuowane są zarówno w uroczych, cichych uliczkach, jak i w miejscach, w których okna mieszkań wychodzą na Rynek.

Zakwaterowania przygotowane są tak, aby goście mogli poczuć się w nich jak w domu. Są to przestronne pomieszczenia z pełnym wyposażeniem, zapewniające poczucie komfortu i swobody. Pokoje, łazienki oraz kuchnie są urządzone ze smakiem i nowoczesną elegancją. Ponadto wykwalifikowana obsługa dołoży wszelkich starań, aby spełnić wszelkie wymagania swoich gości. Oferowane są dodatkowe pakiety, takie jak: śniadania, żywnościowe pakiety powitalne, transfer z lotniska, wycieczki po Warszawie oraz wiele innych usług. Istnieje również możliwość dostarczenia do pokoi dodatkowych łóżek i łóżeczek dla dzieci.
 
Dodatkowym atutem Old Town Apartments jest sąsiedztwo Starówki – gastronomicznego i kulturalnego serca stolicy. W okolicy znajdują się najlepsze restauracje, bary i kluby, zabytkowe kamienice, kościoły i muzea oraz galerie sztuki. 
 
Recepcja Old Town Apartments znajduje się przy ulicy Nowy Świat 29/3. W trosce o wygodę gości pracownicy oferują darmowy przejazd z biura na Nowym Świecie do pokoi hotelowych na Starym Mieście.  
Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.apartmentsapart.com
Adres:
Nowy Świat 29/3
Telefon:
+48 22 351 22 60
+48 503 31 26 86

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie