Warszawa

Mercure Grand Hotel

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Hotel Mercure Grand w Warszawie jest wizytówką centrum stolicy. Usytuowany w samym sercu miasta, daje możliwość skorzystania z przyjemnego, krótkiego spaceru w kierunku Starego Miasta. Bliskość stacji kolejowej to kolejne ułatwienie dla gości.

Oferta hotelu obejmuje w pełni wyposażone, klimatyzowane pokoje jedno- i dwuosobowe, specjalne pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych oraz luksusowe apartamenty. W każdym pokoju goście otrzymują do dyspozycji własne radio, telewizor, telewizję satelitarną oraz system telewizji płatnej. Obsługa hotelowa dba o każdego z klientów indywidualnie, a pokoje utrzymane są w czystości i zapraszają przyjaznym wystrojem do wejścia do środka i pozostania na dłużej.

Każdy z gości hotelu może skorzystać z restauracji, w której znajdzie wyśmienite dania zadowalające najbardziej wyszukane gusta i podniebienia klientów. Ponadto hotel dysponuje salami konferencyjnymi dostępnymi dla każdego wedle jego potrzeb oraz pokojem serwisowym, pralnią oraz suszalnią. Na życzenie klienta, dzięki wyspecjalizowanej i przeszkolonej odpowiednio kadrze, hotel zapewnia pełną opiekę nawet nad bardzo małymi dziećmi. Osoby zmotoryzowane mogą skorzystać z monitorowanego podziemnego parkingu, natomiast dla reszty hotel oferuje wynajęcie busa z lotniska na życzenie.

Hotel Mercure w Warszawie stanowi atrakcyjne miejsce noclegowe nie tylko dla spędzających tu urlop, ale także dla klientów zatrzymujących się w stolicy w sprawach biznesowych. Doba hotelowa trwa od 14:00 do 12:00.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie