Warszawa

Marriott Hotel

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Hotel Marriott wyróżnia się swoją architekturą. Nowoczesny wieżowiec w samym sercu Warszawy, wykonany ze szkła i metalu, przyciąga uwagę osób szukających miejsca, posiadającego wysoki standard obsługi. Niewątpliwie na jego urok duży wpływ ma profesjonalny personel, będący do dyspozycji niezależnie od oczekiwań i wymagań stawianych przez gości.  

Klienci hotelu mogą skorzystać z pokoi o wysokim standardzie wyposażonych w minibarki, telefony z automatyczną sekretarką, sejfy, czy też zdalnie sterowaną telewizję i klimatyzację. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Hotel dysponuje bowiem pokojami dopasowanymi do rozmaitych potrzeb swoich gości. Do wyboru mamy przeróżne pokoje - od tych z przestronnymi łóżkami, przez apartamenty, po narożne pokoje z przepięknym widokiem na miasto. Luksusowe apartamenty oraz w pełni nowocześnie wyposażone sale konferencyjne bez wątpienia sprostają wysokim wymaganiom gości.

Hotelowa restauracja serwuje dania z całego świata. Bogata gama smaków daje możliwość zadowolenia każdego podniebienia. Goście hotelu mają możliwość skosztowania dań zupełnie nowych, jak i tradycyjnych przysmaków nie tylko kuchni polskiej.

Hotel Marriott jest bezkonkurencyjny w kwestii organizacji spotkań biznesowych (nawet dla tysiąca delegatów!). Sprosta wszystkim wymaganiom. Dostępne sale konferencyjne są w pełni wyposażone audiowizualnie. Ponadto istnieje możliwość zorganizowania przez hotel spotkania z udziałem nawet pięciu tysięcy osób poza obrębem hotelu. Hotel zapewnia perfekcyjną obsługę i dba o najdrobniejsze szczegóły przedsięwzięcia. Dodatkowymi atutami hotelu są Biznes Centrum, Biuro American Express, prowadzenie wielojęzycznych tłumaczeń oraz własne stanowiska LOT. Poziom executive hotelu oferuje, oprócz wysokiego standardu, także prywatny hotel z apartamentami dla VIP-ów.

Hotel wychodzi naprzeciw swym klientom, zaspokajając ich najbardziej nietypowe i wygórowane wymagania.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.warsawmarriott.pl
Adres:
Jerozolimskie 65/79
Telefon:
+48 22 630 63 06

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie