Warszawa

Intercontinental

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Hotel Intercontinental jest idealnym miejscem dla podróżujących zarówno służbowo, jak i prywatnie. Doskonała lokalizacja w samym centrum ruchliwej Warszawy, zaledwie kilka kroków od centrum handlowego i biznesowego stolicy oraz zabytkowego Starego Miasta.  

Budynek hotelu wyróżnia się nie tylko swoją architekturą, ale także różnorodną ofertą usług, potrafiącą sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających gości. Hotel dysponuje nie tylko pokojami o bardzo wysokim standardzie, ale posiada także jedyne w Warszawie, luksusowe apartamenty Residence Suites z aneksem kuchennym. Apartamenty Residence Suites są idealne dla osób planujących dłuższy pobyt w stolicy. Dzięki możliwości skorzystania z własnej kuchni goście mogą poczuć się zupełnie tak, jak we własnym domu. Jeżeli jednak nie lubimy gotować, do dyspozycji gości przeznaczone są aż trzy restauracje oraz otwarty jest bar, czynny od popołudnia do później nocy. Hotel serwuje dania zarówno kuchni polskiej, jak i światowej.

Hotel Intercontinental posiada aż trzynaście sal konferencyjnych z naturalnym, ciepłym oświetleniem, jednak największa atrakcja hotelu czeka gości na 43 i 44 piętrze. Piętra te zagospodarowane są bowiem dla Riverview Wellness Centre. Każdy znajdzie tu odpowiedni dla siebie sposób spędzenia wolnego czasu, gdyż oprócz najwyżej położonego w stolicy basenu, hotel oferuje także sauny, łaźnie parowe, solarium, masaże i zabiegi kosmetyczne, dające gościom relaks i odprężenie, które uatrakcyjnia widok na spektakularną panoramę stolicy.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

https://www.facebook.com/InterContinentalWarszawa
Adres:
Emilii Plater 49
Telefon:
+48 22 328 8888

E-mail:
Ceny:
od 500 PLNDodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie