Warszawa

Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre usytuowany jest w bliskim sąsiedztwie kulturalnego, turystycznego i biznesowego centrum Warszawy. Spacer na warszawską Starówkę zajmuje stąd zaledwie 15 minut pieszo, a dojazd do lotniska niewiele więcej.   

Do dyspozycji gości hotel oddaje eleganckie pokoje i apartamenty z widokiem na rozległą panoramę miasta. Każdy z pokoi wyposażony jest w sprzęty najnowszej generacji, do których zalicza się między innymi dostęp do szybkiego Internetu, klimatyzację, płaskie telewizory z telewizją satelitarną oraz filmami na żądanie, duże wygodne biurka i mini-barki z napojami. Pokoje zaprojektowano z myślą o komforcie i wygodzie klientów. Dla bardziej wymagających gości hotel oferuje luksusowe apartamenty z usługą Executive Lounge.

Na chwilę relaksu zaprasza Pistaccio, modny bar przeznaczony dla hotelowych gości. Z kolei elegancka restauracja Meza oferuje wyjątkowe dania kuchni europejskiej, które z pewnością dostarczą wyjątkowych wrażeń kulinarnych. Do dyspozycji jest także klub rekreacyjno-wypoczynkowy Holmes Place Premium Club z najnowocześniejszymi udogodnieniami. Wśród bogatej oferty każdy znajdzie coś dla siebie: basen, klub fitness, profesjonalne spa z pełnym pakietem usług.

Hotel Hilton to także świetne miejsce na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych czy konferencji. Liczne sale konferencyjne wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny mogą pomieścić nawet dwa tysiące osób. Jest to największa hotelowa przestrzeń konferencyjna w centrum stolicy.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.warsaw.hilton.com
Adres:
Grzybowska 63
Telefon:
+48 22 356 55 55
Ceny:
229 PLN - 1199 PLN

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie