Warszawa

Castle Inn

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Castle Inn to jedyne takie miejsce, gdzie zaraz po przebudzeniu możemy zobaczyć kolumnę Zygmunta oraz Zamek Królewski. Wspaniała lokalizacja hotelu, w zabytkowej szesnastowiecznej kamienicy Kościeliskich nie ma sobie równych.

Wybierać możemy z 22 różnych pokoi, ale decyzja może okazać się trudna, ponieważ każde pomieszczenie zostało zaprojektowane przez innego artystę, przez co utworzyło unikalne, małe dzieło sztuki. Goście do wyboru mają pokój w morskim stylu, gdzie dominują odcienie niebieskiego, a główną atrakcją jest ... latarnia morska. Zupełnie inny klimat prezentuje pokój o nazwie „Sahara”. Tutaj na ścianach znaleźć możemy wymalowane wielbłądy przemierzające pustynię. Całość utrzymana jest w odprężających kolorach beżu przełamanych ognistą czerwienią. Sypialnia „Babcia” wyposażona jest z kolei w wielkie łoże małżeńskie z baldachimem, a „Dżungla” pozwala podziwiać tropikalną florę. W ofercie jest także orientalny wagon sypialny „Orient Express” z kapitalnym, stylowym wyposażeniem. W Castle Inn możemy również cofnąć się w czasie do pokoju Chopina. To z niego roztacza się najpiękniejszy widok na Plac Zamkowy i Zamek Królewski. Właściciele hotelu wykazali się nie lada fantazją, a pomysł w pewnością był wart zachodu.

W Castle Inn śniadanie możemy zjeść na miejscu lub w pobliskich kawiarniach i restauracjach, a jest w czym wybierać. Doba hotelowa trwa od godziny 14:00 do 12:00.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.castleinn.pl
Adres:
Świętojańska 2
Telefon:
+ 48 22 425 01 00
Ceny:
220 - 270 PLN

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie