Warszawa

Best Western Hotel Portos

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Best Western Hotel Portos jest jednym z wielu hoteli w potężnej sieci Start Hotel, obejmujących swoim zasięgiem całą Polskę. Portos – jeden z Trzech Muszkieterów – to hotel o standardzie trzech gwiazdek (Atos – dwie gwiazdki, Aramis – jedna). Położone są niedaleko siebie, wszystkie w pobliżu takich atrakcji turystycznych jak Łazienki Królewskie, Belweder czy Stare Miasto.

Hotel Portos ma wysokie oceny na portalach podróżniczych oraz pozytywne opinie odwiedzających go gości. Jasne i przestronne pokoje z dwoma pojedynczymi bądź jednym podwójnym łóżkiem, łazienką oraz miejscem do pracy – to wszystko czego potrzebuje podróżny.

Recepcja czynna jest całą dobę. Można w niej zostawić wartościowe rzeczy, gdyż znajduje się tam sejf do dyspozycji gości. Śniadanie podawane jest w formie bufetu. W pobliżu znajduje się kilka osiedlowych sklepów spożywczych, a w odległości około 900 metrów stoi centrum handlowe Sadyba Best Mall. 

Osoby, które zalogują się na stronie hotelu oraz będą uważnie śledzić pojawiające się wpisy, mogą upolować kody promocyjne oraz rabaty. 

Doba hotelowa trwa od godziny 14:00 do 12:00

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.bwportos.pl
Adres:
Mangalia 3a
Telefon:
+ 48 22 207 60 50
Ceny:
150-270 PLN

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie