Kraków

Alkohole Kalwaryjska 24

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Alkohole Kalwaryjska 24 to niezwykły sklep monopolowy, z niespotykanie szeroką ofertą win, piw rzemieślniczych, cydrów, wódek, likierów i innych alkoholi wysokoprocentowych.

Półki tego niewielkiego sklepu mieszczą prawie 2000 produktów, a wśród nich najbardziej cenione, wielokrotnie nagradzane alkohole wysokiej klasy.

Jeśli poszukujesz rzadko spotykanego alkoholu, możesz go tu zamówić, a właściciele sprowadzą go dla Ciebie. Możesz również poprosić o wcześniejsze zamrożenie alkoholu, a wszystko to za pomocą prostego, internetowego formularza. Sklep posiada również specjalną ofertę weselną – oprócz rabatu na alkohole weselne istnieje opcja zwrotu nienaruszonych butelek, jeśli po przyjęciu okaże się, że część alkoholu nie została wypita.

Sklep położony jest na Podgórzu przy ul. Kalwaryjskiej 24, i jest czynny codziennie od godziny 9.00 do północy. Sympatyczny i kompetentny personel służy merytoryczną poradą w zakresie doboru alkoholi.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.kalwaryjska24.pl
Adres:
Kalwaryjska 24
Telefon:
+48 533 285 366
Godziny otwarcia:
9.00 - 00.00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • Pozwf3lcie dzieciom przyjść do mnie- słowa Pana Jezusa. Małżeństwa razem z dziećmi, nawet tymi maleńkimi, ponwiny uczestniczyć we Mszy Świętej. Nic nie zastąpi przykładu modlących się rodzicf3w. Nawet Karol Wojtyła po tylu latach wspomina klęczącego przy łf3żku i modlącego się Ojca. Kościf3ł chyba popełnił błąd wprowadzając Msze św. dla dzieci, młodzieży, kobiet i mężczyzn. Nie rozumiem rf3wnież i tego, czemu na rekolekcjach tak rzadko są prowadzone nauki stanowe dla małżeństw. Permanentnie rozdziela się mężczyznę i kobietę. Matka dzieci i żona ma całkowicie inne problemy od samotnej kobiety. Nie można ich wrzucać do jednego worka. Małżonkowie razem idą przez życie, razem rozwiązują problemy, razem muszą nie nawracać. Musi być to razem . Razem na Mszę Św., na rekolekcję, majf3wkę, do spowiedzi. Za mało jest kazań dt etyki seksualnej małżeństw. To wszystko może być apelem do Księdza Rektora, by zwrf3cić większą uwagę na to razem mężf3w i żon .