Kraków

Reni Sport

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Ponad 2000 metrów kwadratowych ścian do wspinaczki, dwa piętra, wypożyczalnia sprzętu i zgrana grupa trenerów, którzy pomogą każdemu początkującemu postawić pierwsze kroki na ściance – to wszystko czeka na wszystkich pasjonatów wspinaczki w Reni Sport na krakowskich Bronowicach.

Reni-Sport to inicjatywa ludzi z pasją, działających już niemal od dwudziestu lat na rzecz popularyzacji sportów wspinaczkowych, przez działalność teamu wspinaczkowego, udostępnianie imponującej przestrzeni do treningów i zawodów, organizację imprez dla dzieci i dorosłych, a także świadczenie usług wysokościowych. W murach hali miały miejsce wielokrotnie zawody Pucharu Polski i Mistrzostw Polski w niemalże wszystkich możliwych kategoriach wspinaczkowych.

W CW Reni-Sport odbywają się również zajęcia w ramach sekcji wspinaczkowych, a zupełnym żółtodziobom bezpłatnym przeszkoleniem służą obecni na hali instruktorzy. Ciekawostką mogą być imprezy organizowane przez Reni-Sport – urodziny dla dzieci, imprezy dla szkół i przedszkoli oraz np. firmowe imprezy integracyjne. Wspólne stawianie pierwszych kroków na ściance to świetna zabawa niezależnie od wieku.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://wspinanie.renisport.pl
Adres:
Czepca 11
Telefon:
+48 12 638 07 34
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 08:00 - 23:00
sobota - niedziela: 10:00 - 23:00
Ceny:
http://wspinanie.renisport.pl/cennik-2/

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie