Kraków

Pink Bowling&Club

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Jeśli szukasz lokalu na wyjście ze znajomymi lub organizację większej imprezy, polecamy największy krakowski klub bowlingowy – Pink Bowling&Club, zlokalizowany w CH Plaza przy al. Pokoju 44.

Jest to idealne miejsce do rozrywki w gronie przyjaciół. 16 nowoczesnych, zautomatyzowanych torów do kręgli, 15 stołów bilardowych, dobrze zaopatrzony bar, sala gier video, a także parkiet taneczny – w tym lokalu wszystko sprzyja dobrej zabawie! Wśród atrakcji znajduje się również kilka tarcz do gry w dartsy, cymbergaje, piłkarzyki, symulatory i gry zręcznościowe.

W weekendy odbywają się tu również imprezy klubowe z udziałem DJ-a, działa także strefa kibica z telebimem. W barze dostępne są słone przekąski, alkohole i napoje bezalkoholowe, istnieje też możliwość zamówień na pizzę. Pink Bowling to świetne miejsce nie tylko na wyjście z grupą znajomych, lecz także większą imprezę firmową – w klubie jest aż 250 miejsc siedzących.

Pink Bowling jest też świetnym miejscem na organizację zabawy dla dzieci lub przyjęcia urodzinowego. Dwupoziomowy plac zabaw i salka urodzinowa, możliwość zamówienia cateringu i ogrom atrakcji sprawią, że urodziny Twojej pociechy pozostaną niezapomniane.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://pinkbowling.pl
Adres:
Al. Pokoju 44
Telefon:
+ 48 12 290-92-32
Strona www:
Godziny otwarcia:
niedziela – czwartek: 10:00 – 24:00
piątek – sobota: 10:00 – 02:00
Ceny:
5 - 80 PLN

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie