Kraków

Pełną Piersią

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Przechadzając się jedną z krakowskich uliczek, można natknąć się na niepozorny, acz niezwykle wyjątkowy bar. Nieco ukryty, mieści w swoim wnętrzu potężny skarb. Oxygen Bar to miejsce, gdzie założyciele są osobami, którym jakość życia z pewnością nie jest obojętna.

Pełną Piersią to nazwa baru tlenowego. Pomysł założenia takiego lokalu nie był przypadkowy. Właściciele, mając świadomość tego, że Kraków będąc jednym z najpiękniejszych miast w Europie, jest równocześnie jednym z najbardziej zanieczyszczonych miejsc, stworzyli zdrowotny azyl.

Oxygen Bar jest miejscem błogiego spokoju i odprężenia, gdzie na zabieganych gości czekają miękkie, kolorowe pufy. Można się w nich zatopić, zapomnieć o troskach dnia codziennego i delektować się nieskazitelnie czystym powietrzem.

Klienci mogą usiąść w wygodnych fotelach z masażem, poczytać ulubioną książkę, obejrzeć ciekawy film lub po prostu posiedzieć, wyciszyć się i poodpoczywać w otoczeniu pięknej, bujnej roślinności i uspokajających, leśnych krajobrazów, znajdujących się na ścianach.

Oprócz tego, każdy może poczęstować się zdrowotnym napojem oksydacyjnym, kawą, herbatą lub wodą. Wszystkie napoje są darmowe – płatny jest wyłącznie wstęp do baru. Chętni mogą przynieść również swój ulubiony posiłek.

Pełną Piersią to bar promujący zdrowy styl życia, to miejsce relaksu oraz ukojenia nerwów i skołotanych myśli, to spokojny azyl, do którego zawsze chce się powrócić.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.pelnapiersia.pl
Adres:
ul. Ambrożego Grabowskiego 13
Kraków
Telefon:
513 900 210
Godziny otwarcia:
pon.-niedz.:

12:00 - 22:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie