Kraków

Park Wodny

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Masz ochotę na wodne szaleństwo z przyjaciółmi, dziećmi czy drugą połówką? Z ręką na sercu polecamy krakowski Park Wodny – ogromny kompleks będący największym krytym aquaparkiem w Polsce, który podbije serca nie tylko najmłodszych.

Największa w Polsce hala basenowa zapewni zabawę dzieciom, a dorosłym relaks – zwłaszcza, że do dyspozycji klientów jest również kilka rodzajów saun, jaccuzi i masaże wodne. W skład kompleksu basenowego wchodzi basen rekreacyjny z torami do pływania, fontanną, ścianką wspinaczkową i przestrzenią do sportów wodnych – piłki wodnej i koszykówki. Odważni mogą skorzystać z Tęczowej Ścieżki – rzędu kolorowych wysepek, na których przy odrobinie równowagi można przejść po tafli wody. Dla żądnych relaksu znajdują się tu różne rodzaje hydromasażu, które rozluźnią wszystkie mięśnie, a także zlokalizowane w pobliżu trzy wanny jaccuzzi solankowego.

Największą atrakcją nie tylko dla najmłodszych są kolorowe, zakręcone wewnętrzne zjeżdżalnie, które każdemu pobytowi w Parku Wodnym dodadzą dreszczyku emocji. Podobnie jest z atrakcjami takimi jak sztuczne fale czy rwąca rzeka z wodospadami – cieszą się niesłabnącą popularnością wśród dzieci i dorosłych. Na najmłodszych pływaków czeka brodzik z minizjeżdżalniami i kolorowymi figurami – fontannami. Na szczególną uwagę dorosłych z kolei zasługuje aneks saunowy, a w nim kilka rodzajów saun - łaźnia parowa, sucha sauna fińska, aromatyczna sauna sucha z drzewa cedrowego oraz grota solna. Po pobycie w saunie należy się porządnie schłodzić – oprócz zimnego prysznica, pomoże nam w tym wyjątkowa studnia lodowa. Prawidłowe korzystanie z sauny i studni lodowej wzmacnia odporność organizmu.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.parkwodny.pl
Adres:
Dobrego Pasterza 126
Telefon:
+48 12 616-31-90
+48 12 616-31-91
Godziny otwarcia:
8.00 - 22.00
Ceny:
http://www.parkwodny.pl/pl-cennik,indywidualny

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie