Kraków

Fitness Platinium

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Fitness Platinium to działająca od lat i prężnie się rozwiająca sieć klubów fitness, posiadająca już 10 placówek na terenie Krakowa!

Szeroka oferta zajęć prowadzonych przez doświadczonych i wykwalifikowanych trenerów, strefa relaksu i mnóstwo profesjonalnych maszyn do ćwiczeń – to wszystko stawia Fitness Platinium w czołówce krakowskich fitness klubów.

Najstarszy klub sieci, położony przy ul. Lea 213, liczy sobie 7 lat i ponad 800 m2 powierzchni. Obiekt jest czynny przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Podzielony na kilka stref zaspokaja potrzeby wszystkich klientów, chcących nie tylko wzmocnić kondycję fizyczną, ale także poprawić funkcjonowanie organizmu, odnaleźć równowagę, zrelaksować się i wyciszyć. Znajdziemy tu wysokiej klasy maszyny, m.in. do treningu cardio, aerobowego, siłowego, a także salę do stretchingu, salę fitness, a także strefę relaksu, gdzie możemy skorzystać z łaźni parowej i sauny suchej.

W innych klubach sieci znajduje się również: basen (Dytmara 3), solarium (Mogilska 97), strefa Cross Fitness i Spinningu (Zakopiańska 105) czy strefa treningu funkcjonalnego (Galeria Krakowska). Na największą uwagę zasługuje jednak bogata oferta zajęć fitness w różnych nurtach, zajęcia z aqua aerobiku, joga, zumba, zajęcia z ćwiczeń na brzuch i kręgosłup, a także zaawansowany trening cross core czy kettleballs.

Jeśli chcesz zadbać o swoje ciało i ducha, to Fitness Platinium jest zdecydowanie wartą rozważenia opcją! W związku z dużą liczbą klubów, wykupując odpowiedni karnet możesz korzystać z siłowni i zajęć fitness w tym klubie, który najbardziej ci odpowiada.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://fitnessplatinium.pl
Adres:
Lea 213,
Sołtysa Dytmara 3,
Mogilska 97,
Zakopiańska 105,
Wadowicka 6,
Szlak 67,
Pawia 5,
Aleksandry 11,
Al. Pokoju 44,
Stawowa 61
Telefon:
+48 667 60 03 20
Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 06:30 - 23:00
Sobota i Niedziela: 08:00 - 20:00
Ceny:
19 - 179 PLN

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie