Kraków

Centrum Wspinaczkowe Forteca

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Centrum Wspinaczkowe Forteca to dwie potężne hale wspinaczkowe (przy ul. Racławickiej 60 i ul. Ludowej 6), a w nich wypożyczalnie sprzętu, wykwalifikowani instruktorzy i zajęcia o zróżnicowanym poziomie trudności. Krótko mówiąc – wszystko, czego potrzeba, by zacząć i kontynuować swoją przygodę ze wspinaczką.

Misją CW Forteca jest popularyzacja sportów wspinaczkowych i wspinaczki rekreacyjnej, poprzez pokazanie, że wspinać można się niezależnie od płci, wieku, kondycji fizycznej, a nawet stanu zdrowia. W zajęciach organizowanych przez centrum biorą udział dzieci nawet poniżej piątego roku życia, osoby niepełnosprawne, a także seniorzy. Przy odpowiednim przeszkoleniu wspinaczkę może uprawiać niemal każdy.

Osobom początkującym bezpłatnej pomocy udzielą na miejscu instruktorzy. Chcąc kontynuować przygodę ze wspinaczką możemy przyłączyć się do jednej z wielu sekcji, w których pod okiem trenera będzie można rozwijać swoje umiejętności i podsycać pasję do tego wdzięcznego sportu.

Centrum Wspinaczkowe Forteca to również świetne miejsce na organizację imprez integracyjnych i urodzin dla dzieci. Aktywnie spędzony czas zbliża do siebie członków grupy i pozwala świetnie się bawić, jednocześnie rozwijając własne umiejętności. Imprezy prowadzone z pomocą wykwalifikowanych instruktorów zapewniają m. in. takie atrakcje, jak 30-metrowy zjazd na linie, wspinaczka z asekuracją czy układanie wieży ze skrzyń.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.cwf.pl
Adres:
Racławicka 60
Ludowa 6
Telefon:
+48 (12) 632 83 33
+48 509 228 998
Strona www:
Godziny otwarcia:
10.00 - 23.00
Ceny:
http://www.cwf.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=50&Itemid=534

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie