Kraków

Assassin's Paintball

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Oferta Assassin's Paintball to dowód na to, że sporty ekstremalne są dla każdego!

Dwa doskonale urządzone poligony, wypożyczalnia sprzętu, organizacja imprez firmowych i indywidualnych – jeśli tylko masz ochotę spróbować swoich sił w byciu prawdziwym wojownikiem, Assassin's Paintball Ci to umożliwi.

W grze mogą wziąć udział dzieci już od siódmego roku życia, dzięki specjalnemu poligonowi dostosowanemu do ich potrzeb i lekkiemu sprzętowi w systemie JT Splatmaster. Wykorzystanie lżejszych markerów o słabszej sile strzału i mniejszych kulkach pozwala cieszyć się grą bez obaw o urazy. Dla starszych dzieci i dla osób obawiających się bólu czy siniaków, przygotowano sprzęt w systemie Opus. Tu markery są lekkie i poręczne, a kulki mają mniejszą masę i rozmiar, lecz sama konstrukcja jest taka, jak w przypadku zwykłych, pełnowymiarowych markerów.

Wybierz Assassin's Paintball, jeśli chcesz zorganizować przyjęcie dla dzieci, firmową imprezę integracyjną czy spotkanie z grupą znajomych. Rywalizacja i aktywnie spędzony czas sprawią, że nikt nie będzie się nudził, a spotkanie pozostanie w pamięci na długo!

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.assassins-paintball.pl
Adres:
Poligon: Kolna 2
Biuro: Drożdżowa 5
Telefon:
+48 506 212 814
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 18:00
Ceny:
35 - 99 PLN

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • dude i love paintballing its my favturioe sport but what your saying makes no sense. its not as if only fat people watch soccer, over 1 billion people watched the world cup finals, soccers pretty fun too+ paintballing is only fun to watch if youve played before imo.