Kraków

Restauracja Corleone

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Corleone to zdecydowanie włoska restauracja. Smaki słonecznej Italii odnajdziecie we wszystkim co się tu podaje. Nie zabraknie makaronów, świeżych owoców morza, aromatycznych ryb oraz mięs.

Restauracja przez kilka lat swojej działaności zdążyła już wyrobić sobie renomę. Choć konkurencja wśród włoskich lokali jest bardzo duża to właśnie Corleone należy do jednej z najbardziej cenionych tego typu resturacji w Krakowie.

O jej sukcesie przęsądziła nie tylko doskonała kuchnia, która dba o najwyższą jakość swoich potraw i znakomite doznania smakowe. Corleone już od progu wita nas zabawnymi posągami włoskich gangsterów, którzy zapowiadają unoszący się w środku klimat włoskiej trattorii. Goście do dyspozycji mają kilka przytulnych sal, które zapewniają kameralną atmosferę i pozwalają w spokoju delektować się posiłkiem. Warto także przyjrzeć się propozycjom win pochodzących przede wszytskich ze słonecznych regionów Włoch.

Restauracja sprawdzi się zarówno na spotkania rodzinne jak i te biznesowe. Zapraszamy wszystkich smakoszy włoskiej kuchni, a także tych, którzy po prostu doceniają dobrą kuchnię.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://corleone.krakow.pl
Adres:
ul. Poselska 19
Telefon:
+ 48 12 429 51 26
Godziny otwarcia:
codziennie 12:00 - 24:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie