Kraków

Edo Fusion

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Najlepsza kuchnia powstaje z pasji do kultury jedzenia. Wiedzą o tym kucharze restauracji Edo Fusion – miejsca, w którym możemy poznać smaki najlepszej kuchni japońskiej i tajskiej. Kuchnia azjatycka wymaga niezwykłego kunsztu, którego nie brakuje szefowi kuchni Tomaszowi Stankowi. 

Menu Edo Fusion pełne jest nietypowych wariacji, ale także klasycznych azjatyckich smaków. Ich wspólną cechą jest wyraźnie japońskie i tajskie pochodzenie przepisów. Można tu zakosztować typowo tajskich curry pachnących mlekiem kokosowym, chili i limonką, klasycznej wietnamskiej zupy PHO BO z nutą kardamonu i anyżu, a także wizytówki koreańskiej kuchni - kiszonych pikli kim chi oraz zupy przyrządzanej na ich bazie. W świat "fusion" przeniosą zaś doznania po skosztowaniu między innymi atlantyckiego dorsza w słodkim miso czy steku z japońskimi grzybami shimaji. 

Jeśli w dobrej restauracji cenisz nie tylko wyborne smaki, ale też atmosferę i wystrój, nie zawiedziesz się. Wnętrze Edo Fusion przypomina kojący ogród – relaksująca muzyka, wszechobecne rośliny, szelest wody – wszystko to sprawia, że niechętnie opuszcza się to wyjątkowe miejsce.

Choć na mapie Krakowa coraz więcej jest lokali specjalizujących się w kuchni Dalekiego Wschodu, to właśnie Edo należy do kulinarnej czołówki tego miasta. Polecamy!

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://edofusion.pl
Adres:
Miodowa 8
Telefon:
+48 12 426 24 24
Strona www:
E-mail:
Godziny otwarcia:
poniedziałek - czwartek: 12.00 - 22.00
piątek - sobota: 12.00 - 23.00
niedziela: 12.00 - 22.00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie