Kraków

Radisson Blu Kraków

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Radisson Blu w Krakowie to pięciogwiazdkowy hotel w ścisłym centrum Krakowa, trafiający w gusta wymagających gości, prywatnych i biznesowych.

Lokalizacja obiektu pozwala na piesze zwiedzanie najważniejszych obiektów Krakowa, jak Rynek Główny, Planty czy Zamek Królewski na Wawelu. Hotel znajduje się również niedaleko Dworca Kraków Główny.

Do dyspozycji klientów jest 196 pokoi, w tym pokoje klasy standard oraz biznes, a także apartamenty. Dostępne są również pokoje przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Luksusowo wyposażone, klimatyzowane pokoje spełnią oczekiwania każdego. Na terenie całego hotelu jest dostęp do bezpłatnego Wi-Fi.

W hotelu znajdują się aż trzy punkty gastronomiczne. Restauracja Milk&Co serwuje wyrafinowane dania kuchni międzynarodowej, dania z ryb i owoców morza, a także potrawy wegetariańskie. Obfite, sycące śniadania podawane są w restauracji Solfeż w ramach Super Breakfast Buffet. W godzinach wieczornych natomiast goście zapełniają bar Salt&Co, którego ściany udekorowane są bryłami soli z kopalni w Wieliczce. Jest to dobre miejsce na nieformalne spotkania biznesowe lub z przyjaciółmi.

Oprócz tego, do dyspozycji gości na terenie hotelu znajduje się studio urody, centrum fitness i sauna, a także wypożyczalnia rowerów. Klienci biznesowi mogą skorzystać z jednej z ośmiu nowoczesnych sali konferencyjnych, spośród których największa może pomieścić aż 130 osób.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.radissonblu.pl/hotel-krakow
Adres:
Straszewskiego 17
Telefon:
+48 12 618 88 88

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie