Wrocław

Bodyfit

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Bodyfit to najstarszy wrocławski klub fitness, szczycący się niemal 20-letnim doświadczeniem na rynku. Obecnie pod tą marką działają we Wrocławiu dwa centra o bogatej ofercie nowoczesnych zajęć grupowych prowadzonych przez wykwalifikowanych, profesjonalnych trenerów.

W klubach, zlokalizowanych na Krzykach i w Śródmieściu, na klientów czekają klimatyzowane sale do ćwiczeń, strefa z maszynami do ćwiczeń siłowych i aerobowych, sauna, nowoczesny sprzęt do fitnessu, a także urządzenia do odnowy biologicznej oraz wsparcie profesjonalistów w prawidłowym zaplanowaniu treningów oraz diety zgodnie z ustalonym celem ćwiczeń. Dodatkowo w klubie można skorzystać z zabiegów kosmetycznych, masaży i terapii bólów kręgosłupa.

Bodyfit kieruje swoją ofertę do wszystkich tych, którzy cenią sobie aktywny tryb życia, dbają o dobre samopoczucie, zdrowie i piękny wygląd, a także tych, którzy potrzebują chwili relaksu i odprężenia po stresującym dniu. Klub spełnia nie tylko funkcję sportowo-rekreacyjną, lecz jest również przestrzenią do utrzymywania kontaktów towarzyskich w spokojnej, pozytywnej atmosferze.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.bodyfit.pl
Adres:
Śródmieście - pl. Maksa Borna 1A
Krzyki - ul. Pretficza 37
Telefon:
+48 71 329 96 40
Strona www:
Godziny otwarcia:
Klub Bodyfit Fitness - Śródmieście:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 22:00
sobota: 9:00 - 18:00

Klub Bodyfit Wellness - Krzyki:
poniedziałek - piątek: 7:00 - 22:30
sobota: 8:00 - 20:00
niedziela: 15:00 - 20:00
Ceny:
http://www.bodyfit.pl/pl/menu/cenniki/

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie