Warszawa

Noble Place

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Noble Place to sieć butików multi-brandowych. Pierwszy z nich powstał w 2000 roku w Galerii Mokotów w Warszawie, kolejny w Gdyni, w Centrum Handlowym Klif.

Od początku swojego istnienia Noble Place przyciąga klientów prestiżowymi, światowej klasy markami z branży luksusowej. Witryny wypełnione iskrzącymi diamentami i szwajcarskimi zegarkami zachęcają do wejścia, a profesjonalnie wyszkoleni doradcy klienta, zarażając niesamowitą aurą wyjątkowości tego miejsca, w profesjonalny sposób oferują indywidualne podejście do każdej osoby, wprowadzając klienta w świat dzieł sztuki z branży jubilerskiej i zegarkowej.

To właśnie w tym miejscu można obejrzeć najpiękniejsze wyroby marek biżuteryjnych takich jak Boucheron prosto z Placu Vendome, które zdobią od lat królewskie rody, czy też obejrzeć najsłynniejsze wyroby marki Cartier, z rozpoznawalnymi czerwonymi pudełkami ze złotą lamówką, w których kochała się Marilyn Monroe, jak i klejnoty marki Chopard, która co roku ubiera największe gwiazdy festiwalu w Cannes w swoją najrozmaitszą i zapierającą dech w piersiach biżuterię.

Miłośnicy dobrych szwajcarskich zegarków będą zachwyceni, mogąc podziwiać nie tylko bieżące kolekcje, ale również edycje specjalne czy limitowane, poznając precyzję, dokładność i tysiące komplikacji, które kryją się za szafirowym szkłem dekla.

Kolekcjonerzy znajdą tu takie firmy jak Piaget, Montblanc oraz Tag Heuer, a miłośniczki nietuzinkowej biżuterii z pewnością zachwycą się nowoczesną francuską biżuterią marki Dinh Van bądź włoskim stylem i estetyką szlachetnych kamieni w pierścionkach, bransoletkach czy naszyjnikach marek Pomellato i Roberto Coin.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.nobleplace.pl
Adres:
Galeria Mokotów
ul. Wołoska 12, Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Sobota: 10:00 - 22:00
Niedziela: 10:00 - 21:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • polecam!