Warszawa

Neptunea /Gifts & Silver

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Neptunea/ Gifts&Silver  to sklep, który mieści się przy ul.Pięknej 24/26 A. Zajmuje się sprzedażą oryginalnych upominków pochodzących z całego świata. Prawdziwym hobby właścicieli są przede wszystkim muszle morskie oraz sztuka afrykańska, które także pojawiają się na sklepowych półkach.

Neptunea oferuje swoim klientom długą listę oryginalnych pomysłów na prezent. Wśród nich możemy znaleźć takie propozycje, jak biżuteria ze srebra i rzadkich kamieni półszlachetnych, elementy dekoracyjne i użytkowe, instrumenty, rękodzieło egzotyczne oraz różnego rodzaju maski czy figurki. Sklep zajmuje się również sprzedażą kolekcji współczesnych mebli chińskich oraz orientalnych akcesoriów. Znajdziemy tu wyjątkowe chińskie figurki wykonane z porcelany, a także piękną ceramikę. Neptunea szczyci się też największą kolekcją muszli morskich, minerałów i skamieniałości w całej Polsce. W ofercie pojawiają się nierzadko motyle oraz owady umieszczone w gablotkach, a także fachowa literatura.

Wnętrze Neptunei jest przestronne i klimatyzowane, dzięki czemu zakupy są bardzo przyjemne. Liczyć można także na bardzo miłą oraz profesjonalną obsługę. Od niedawna możliwe jest także zrobienie zakupów przez internet. Pełny asortyment jest jednak dostępny tylko na miejscu. Warto tu zajrzeć  np. podczas spaceru. 

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.neptunea.pl
Adres:
00-549 Warszawa
ul.Piękna 24/26 A
Telefon:
+ 48 22 827 97 05
+ 48 22 826 02 47
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 11:00-19:00
sobota 11:00-17:00

Ceny:
5,00 PLN - 800,00 PLN
( rzeczy unikatowe, rzeźby, biżuteria autorska nieco drożej )

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie