Warszawa

EM Cashmere

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

EM Cashmere to butik nazwany na cześć tego fascynującego materiału, chociaż skrywa w sobie dużo więcej szlachetnych tkanin. W chwili rozpoczęcia działalności – ponad 20 lat temu – był prawdziwym ewenementem na modowej mapie stolicy i tak też zostało do dzisiaj. EM Cashmere to idealny azyl dla stylowych, pewnych siebie kobiet, które nie mają ochoty nosić identycznych, krzykliwych ubrań z sieciówek. Zaproszenie do swojego wnętrza kolekcji Annette Görtz, Rundholz, ALLUDE, Sarah Pacini oraz Sminfinity to również nieprzypadkowy wybór. Ponadczasowe, komfortowe i wyjątkowe ubrania to ich znak rozpoznawczy, który uczynił z EM Cashmere symbol oryginalnego stylu pośród innych stołecznych butików. W eleganckim, minimalistycznym wnętrzu zapoznamy z niezwykłą kolekcją.

EM Cashmere to butik, który pod każdym względem wyróżnia się na tle innych sklepów – począwszy od znakomitego spojrzenia na modę, przez nietuzinkowy wystrój, a skończywszy na wyjątkowym podejściu do klienta. Osoby tu pracujące związane są z tym miejscem od lat i doskonale rozumieją jego filozofię.

Butik zgromadził liczne grono stałych klientek, które sukcesywnie się powiększa. Nie zmienia się jednak główna idea EM Cashmere – czasami mniej znaczy więcej, a niebanalne kroje doskonale łączą się z ponadczasowymi stylami i kolorami.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://emcashmere.pl
Adres:
Szczygla 8
Telefon:
+48 22 826 19 56
Strona www:
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 11:00 - 19:00
sobota: 11.00 - 15.00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie