Warszawa

Yoga Medica

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Jest w Warszawie miejsce, gdzie liczyć można na skuteczną terapię zwalczającą dolegliwości lub po prostu poprawiającą znacznie nasze samopoczucie. Yoga Medica to nietypowa przestrzeń, której celem jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom współczesnego człowieka, przygniecionego licznymi obowiązkami i ciągłym stresem.

Program ćwiczeń pozwala na szybką profilaktykę leczenia wielu dolegliwości.. Profesjonalne podejście nauczycieli powoduje, że praca jaką wkładamy w ćwiczenia, wraca do nas z nawiązką. Metoda stosowana w szkole stawia na indywidualizację ćwiczeń - najważniejsze jest dopasowanie poziomu trudności i rodzaju ćwiczeń do potrzeb każdego klienta.

Zgodnie z zasadą, że lepiej zapobiegać niż leczyć, warto już dziś wybrać się do Yoga Medica, żeby dowiedzieć się, jak należy poprawnie uprawiać jogę. Zajęcia pomogą zadbać o kondycję fizyczną oraz duchową naszego ciała.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.yogamedica.pl
Adres:
Racławicka 28
Telefon:
+ 48 22 409 0 354
+ 48 509 686 427
Godziny otwarcia:
Zgodnie z grafikiem na stronie internetowej
Ceny:
pojedyncze wejście 40 zł
karnety 120 - 260 zł

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • Visst e4r det he4rliga bilder pe5 be5de huset och potren. Men min klara favorit blir bilden pe5 din far pe5 jobbet. Jag e4lskar dessa bilder fre5n ff6rr.Det e4r se5 mycket historia i alla gamla bilder.Hoppas det e4r bra de4r med dig. He4r ge5r det som pe5 re4ls. Ne4stan.Den ny(are) bilen e4r hemma. Den gamla e4r inte se5ld e4nnu. Men se5 fort att allt e4r klart med nybilen ska den ive4g. Ha en skf6n helg de4r pe5 Lf6ten nu. He4r blir det en Karlstad tur i morgon.Klems fre5n Digernes.
  • To przecież jest już, zostało wannkyoe. Czy pozostanie na stałe, nie wiem. Nie wiadomo, czy konserwator wyraził zgodę na stałość ekspozycji, podobno były jakieś argumenty przeciwko stawianiu czegokolwiek w tej lokalizacji. Ale można to potraktować jako swego rodzaju pomnik. Niewątpliwie imponujący, uwage przykuwa, wrecz nie sposf3b przegapić. Czy intencją artystf3w - autorf3w instalacji było upamiętnienie tragedii smoleńskiej, nie wiem. Niezależnie od intencji postawili pomnik raczej samym sobie. Bo to o nich świadczy najpełniej...