Warszawa

TKKF Hubert

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Ludzie od zawsze darzyli konie wyjątkowym uczuciem. To piękne zwierzęta, które już od najdawniejszych lat towarzyszyły człowiekowi w codziennym życiu. Gdzie w stolicy możemy podziwiać te majestatyczne stworzenia?

TKKF Hubert to stadnina, pensjonat, a także miejsce profesjonalnych szkoleń z jazdy konnej. Swoją przestrzeń znajdą tu zarówno początkujący, jak i zaawansowani jeźdźcy. Pracownicy stadniny to osoby, które kochają konie i pasjonują się nimi od lat. Obdarowują je solidną opieką i przyjaźnią, za które zwierzęta zawsze się odwdzięczają. Wyjątkowość tej stadniny opiera się na panującej tu atmosferze, w której ludzie są życzliwi i pomocni. Osoby należące do szkoły jazdy konnej są otwarte na nowe znajomości i chętnie zapoznają się z nowymi członkami TKKF Hubert.

Jazda konna w Hubercie to przede wszystkim wspaniała zabawa i odpoczynek, które pozwolą czerpać wiele przyjemności ze spotkania z tymi pięknymi stworzeniami.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.tkkfhubert.pl
Adres:
Statkowskiego 52
Telefon:
sekretariat
+ 48 22 842 15 10
+ 48 502 581 059
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 8:00 – 21:00
sobota - niedziela 8:00 – 17:00
Ceny:
http://www.tkkfhubert.pl/oferta

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • Może i tak. Ale Warszawie przydałby się tunel pod Wisłą chyba jeadnk bardziej. Inwestycja wyniosła 220 mln za 900m w 2003, trochę drogo wyszło jak na przywracanie łączności miasta z rzeką. Poza tym stłuczka dwf3ch pojazdf3w blokuje ruch itd.Ale za uwagę dzięki.Pozdrawiam