Warszawa

Golf Park Józefów

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Golf Park Józefów to jeden z największych kompleksów golfowych w całej Polsce. Znajduje się tuż pod Warszawą, w miejscowości Józefów (ul. Telimeny 1). Do dyspozycji mamy tu piętrową strzelnicę golfową z 18 stanowiskami (jedna taka w kraju), pole golfowe „pitch and put” z 6 dołkami oraz tak zwany putting green z 10 dołkami.

Dzięki kompleksowemu oświetleniu gra jest możliwa nawet wieczorem. Natomiast początkujący mogą liczyć na indywidualne (lub grupowe) lekcje gry w golfa. Organizowana jest tu także akademia golfa. Na terenie parku działa również sklep ze sprzętem golfowym oraz bar – idealne miejsce na odpoczynek i relaks.

Golf Park Józefów należy do zespołu hotelowego Holiday Inn. Jest to 4 gwiazdkowy hotel, który oprócz profesjonalnego pola golfowego, oferuje gościom również możliwość korzystania ze spa, basenu, fitnessu oraz parku linowego. To świetna lokalizacja na kilkudniowy wyjazd za miasto, szczególnie dla miłośników gry w golfa, którzy na pewno będą zachwyceni doskonałymi warunkami kompleksu i pełnym profesjonalizmem kadry.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://holiday.aquila.pl/PL/golf_menu.html
Adres:
Telimeny 1
Telefon:
+ 48 22 778 30 90
Godziny otwarcia:
poniedziałek - niedziela: 9:00 - 21:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie