Warszawa

Calypso Fitness Club

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

W ostatnich latach coraz bardziej popularne kluby fitness zalewają polskie miasta. Ciężko podjąć jednoznaczną decyzję, który z nich zasługuje na miano najlepszego. Podstawą ćwiczeń jest oczywiście samozaparcie, ale przydadzą sie również dobrze wyposażona powierzchnia i wyszkoleni trenerzy.

Calypso Fitness to klub działający na terenie Polski już od 1999 roku. Przez lata zdobył zaufanie swoich klientów, wykazując się doborem zarówno świetnej kadry trenerskiej, jak i najnowszym sprzętem. Oferta klubu jest bogata w zajęcia fitness dla grup oraz zajęcia indywidualne. Specjalistyczne, klimatyzowane sale pozwalają na lepszą jakość ćwiczeń, a profesjonalne korty do gry w squash'a oraz strefy funkcjonalne ze sprzętem do ćwiczeń zadowalają tak wymagających klubowiczów, jak początkujących miłośników sportu. Ścianki wspinaczkowe podnoszą poziom adrenaliny, a boiska do badmintona pozwalają na wspaniałe rozgrywki, w których nie przeszkodzi nawet najmniejszy powiew wiatru. Po wyczerpującym treningu warto odwiedzić salę wypoczynkową albo basen. Karnet klubowy umożliwia m. in. nieograniczone korzystanie z siłowni, a także opiekę własnego trenera. Calypso to miejsce, do którego zaglądają zarówno wprawieni sportowcy, jak i zupełni amatorzy. Nic więc nie stoi na przeszkodzie, aby odwiedzić Klub Calypso i zdrowo się rozerwać.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.calypso.com.pl/nasze-kluby/warszawa
Adres:
CALYPSO FITNESS & WELLNESS CENTER WILANÓW, St. kostki Potockiego 2
CALYPSO URSYNÓW, Puławska 427
CALYPSO WOLA PARK, Górczewska 124
CALYPSO FOCUS, Armii Ludowej 26
CALYPSO EUROPLEX, Puławska 17
CALYPSO TARGÓWEK, Dalanowska 46/U3
Telefon:
+ 48 22 852 80 35
Godziny otwarcia:
CALYPSO FITNESS & WELLNESS CENTER WILANÓW
poniedziałek - piątek 6:30 - 22:30
sobota - niedziela 8:00 - 20:00

CALYPSO URSYNÓW
poniedziałek - piątek 6:00 - 23:00
sobota- niedziela 8:00 - 22:00

CALYPSO WOLA PARK
poniedziałek - piątek 7:00 - 23:00
sobota 8:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 20:00

CALYPSO FOCUS Al. Armii Ludowej 26
poniedziałek - piątek 7:00 - 23:00
sobota - niedziela 9:00 - 17:00

CALYPSO EUROPLEX
24h

CALYPSO TARGÓWEK
poniedziałek - piątek 7:00 - 23:00
sobota 8:00 - 20:00
niedziela 10:00 - 20:00
Ceny:
od 99 PLN

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • Workout clubs, gyms, wellness cetnres, whatever we call them have exhibitionist/voyeuristic architecture, from windowed fronts to mirror. Maybe the mirrors at least have the pretense of allowing someone to check for correct form. But when I take clients out the the gym to instruct them in how to use equipment and see the meat heads (that's what personal trainers tell me they are called) working out with full intent of watching themselves pump and puff, with really poor form, I just think that I have job security for all the torn biceps and rotator cuff that I will rehab in the future. However, I just tell my clients, that's not the technique I want you to imitate . But back to the workout-in-the windows, I think that someone thinks that people working out have the fantasy that people will think they are so buff that they would be seen. Another clients referred to this dynamic as creep appeal , which is what your story illustrated Can you flail a couple of rows back from the window?