Warszawa

Bartek Janusz Salon

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Co zrobić, żeby fryzura układała się fantastycznie? Salon Bartek Janusz to miejsce, gdzie zajmie się Wami sam mistrz, który sprosta wszystkim fryzjerskim wymaganiom. Jego niezwykła technika, wyczucie oraz zrozumienie klienta zdobędą Wasze uznanie już po pierwszej wizycie.

Wnętrze salonu jest proste: białe i bez zbędnych dodatków. Jedynym, przyciągającym wzrok elementem są olbrzymie lustra, które rozciągają się od podłogi do sufitu. Wygodne stanowisko do mycia i pielęgnacji włosów pozwoli się Wam zrelaksować i poczuć pewnie w rękach profesjonalistów.  

Zasiadając przed jednym z wielkich luster, można obejrzeć najnowsze wydania różnego rodzaju pism modowych,  ze szczególnym uwzględnieniem pism związanych z  trendami w fryzjerstwie. Sam Bartosz Janusz to dobrze zbudowany, miły mężczyzna z tatuażem, który już na pierwszy rzut oka budzi zaufanie swoją niezwykle fachową postawą i zaangażowaniem. Efekt jego pracy jest zawsze zachwycający, a klienci zadowoleni.  

Dobrze wykonana fryzura to sztuka, którą nie każdy jest w stanie posiąść. Bartek Janusz opanował ją do perfekcji i bezsprzecznie można go nazwać mistrzem w tej dziedzinie.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.bartekjanusz.pl
Adres:
Mokotowska 19
Wilcza 72
Telefon:
+48 22 828 44 44
+48 691 782 453
Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 12:00 – 20:00
sobota 9:00 – 14:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie