Warszawa

Papaya

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Papaya od zawsze uważana była za jedną z najbardziej nowoczesnych restauracji w Warszawie, a jej precyzyjne wykończone wnętrza docenione zostały już przez wielu. Za sprawą niedawnego remontu lokal zyskał jeszcze więcej świeżości i lekkości. Panującą dotychczas biel przełamano innymi kolorami.

Papaya to restauracja zainspirowana smakami Azji – Tajlandii, Japonii… Profesjonalna i niezwykle miła obsługa buduje wyjątkową atmosferę tego miejsca. Menu posiada wiele pozycji, które już za sprawą samej nazwy wydają się być godne uwagi, a różnorodność specjałów szefa kuchni nieustannie zachwyca gości.

Wybranie głównego dania to ciężkie zadanie... wyśmienite mięsa oraz niezliczone gatunki ryb przyrządzane są tutaj z wyjątkowym kunsztem. Pochodzący z Tajlandii szef kuchni serwuje unikalne, egzotyczne dania. Wyjątkowe smaki to zasługa jego wieloletniego doświadczenia i najświeższych produktów. Papaya przyciąga ekscytującą kuchnią wprost z Dalekiego Wschodu.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.papaya.waw.pl
Adres:
ul. Foksal 16
Telefon:
+ 48 22 826 11 99
Godziny otwarcia:
poniedziałek - niedziela 12:00 - 24:00
Ceny:
28 -60 zł za danie główne

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • Bardzo mi smakowało, ceny przystępne i fantastyczna okolica, blisko Wisła, można wyjść na spacer i spalić przejedzone kalorie, świetne miejsce :)
  • Dania przyzwoite, atmosfera bardzo ciekawa, spokojnie, typowo azjatycko, skromnie, ale z pomysłem, miło spędziłam tu czas i warto się wybrać na romantyczny wieczór
  • Wolałem dawniejszy wygląd, ale jedzenie niezmiennie doskonałe!
  • We had dinner here last week and duck was very tasty, service was proffesional, and atmosphere is also nice, should be back surely to taste rest of the menu :)