Warszawa

Monique Bakery & Wine

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Piekarnia Monique Bakery & Wine to wyjątkowe miejsce na kulinarnej mapie stolicy, które zrodziło z rodzinnej tradycji i fascynacji wykwintną kuchnią francuską.

Świeże, naturalne i wyselekcjonowane składniki stanowią podstawę tutejszej kuchni. Największą chlubą lokalu jest chrupiące i aromtyczne pieczywo wypiekane na miejscu w specjalnych piecach oraz wyjątkowa kolekcja win z całego świata. W ofercie znajdziemy tradycyjne pieczywo, bagietki, a także słodkie wypieki (muffiny, przeróżne ciasta, ciasteczka), które idelanie komponują się z podawanymi tu hrebatami lub aromatyczną kawą przygotowywaną przez doświadczonych barsistów.

Monique zaprasza również na pyszne śniadania z jajkiem w roli głównej, a także świeże sałatki, kanapki, bajgle z wkładką oraz granole. Wśród oferty lunchowo-obiadowej pojawiają się sałaty, zupy oraz burgery z dodatkami.

Jaki jest sekret tego lokalu? Monique wypełniona jest nie tylko aromatem świeżego pieczywa i kawy, ale przede wszstkim pasją ludzi, którzy w gotowanie wkładają całe swoje serce i czerpią z tego pokłady radości. 

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://moniquebakery.pl
Adres:
Żurawia 16
Telefon:
+48 22 629 39 74
Godziny otwarcia:
poniedziałek - niedziela 10:00 - 22:00
Ceny:
20 - 40 PLN za danie główne

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • Bardzo polecam wina w tym miejscu, są wyborne, a do tego serwowane przysmaki, które są całkiem niezłe i wizytę można zaliczyć do udanych. Lubię to miejsce i bywam tu przynajmniej raz na tydzień!
  • Od zawsze widząc to miejsce chciałem wejść, bo podobał mi się wystrój, w końcu się zdecydowałem i nie żałuję, jestem stałym bywalcem. Francja, smacznie, z klasą i przystępnie cenowo