Warszawa

Le Cedre

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Dwie warszawskie restauracje spod szyldu Le Cedre – „61” oraz „84” – to miejsca, w których można skosztować oryginalnej kuchni libańskiej i zatracić się w orientalnej atmosferze. Egzotyczny klimat chłonie się tu wszystkimi zmysłami – od dźwięku tradycyjnych instrumentów i kolorowego, ciepłego światła, przez zapach i smak potraw, po miękkie, bogato zdobione i barwne tkaniny… 

Można tu zobaczyć profesjonalny taniec brzucha, spróbować prawdziwego lahme i zapalić shishę. Ceny tych ekspresowych podróży są całkiem przystępne – za większość przekąsek zapłacimy niecałe dwadzieścia złotych, a za dania z ryb i mięsa od trzydziestu do czterdziestu kilku. Oba lokale serwują specjalne menu dla najmłodszych i organizują imprezy zamknięte. Można też skorzystać z szerokiej oferty cateringowej.

Restauracje spod znaku cedru urzekają bogactwem barw, zapachów i smaków – warto spędzić w jednej z nich wieczór w gronie najbliższych. Motto Le Cedre brzmi: „Taste the exotic” – nie sposób nie skorzystać z tego zaproszenia.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.lecedre.pl
Adres:
Al. Solidarności 61
Al. Solidarności 84
Telefon:
+ 48 22 670 11 66
+ 48 22 61 88 999
Strona www:
Godziny otwarcia:
poniedziałek - niedziela 11:00 - 23:00
Ceny:
15 - 49 zł

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • Do jedzenia nie można się przyczepić, bo dużo i smacznie. Mnie nie przekonuje wystrój i atmosfera tego miejsca, ale różne opinie mają moi znajomi. Z pewnością jest oryginalnie i smacznie.