Warszawa

Labour Cafe - pracuj z przyjemnością

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Wraz z upływem lat, powstaje coraz więcej nowych stanowisk, które nie wymagają przebywania w biurze. Pracujemy zdalnie, przenosząc obowiązki zawodowe do naszych domów. Taka opcja z pewnością ma wiele zalet, jednak istnieje ryzyko, że nawet nie zauważymy, kiedy nasze domowe zacisze, przemieni się w stanowisko pracy.

Wobec takiej sytuacji, doskonałym rozwiązaniem jest przestrzeń łącząca kawiarnię z darmowym miejscem do wykonywania zawodowych obowiązków.

W samym sercu Warszawy, tuż nieopodal Akademii Muzycznej znajduje się Labour Cafe. Założyciele kawiarni udostępnili lokal stworzony z myślą o freelancerach i startupowcach, ale i o wszystkich, którzy mają dość pracy w domu i szukają odpowiedniego miejsca, w którym będą mogli swobodnie i bez zbędnych opłat, wykonywać swoją pracę.

Labour Cafe to idealna przestrzeń, w zaciszu której można spokojnie wypełniać swoje obowiązki. Małe stoliki są idealnie przystosowane do pracy przy laptopie, a duży stół pozwala na swobodną burzę mózgów w większej grupie, poprowadzenie warsztatów, czy zorganizowanie szkoleń. Do dyspozycji Gości, udostępnione jest szybkie wi-fi, darmowa drukarka/xero/skaner, narzędzia do prezentacji, LCD, flipcharty i gniazda do podłączenia laptopów.

Oczywiście, jak na dobrą kawiarnię przystało, Labour Cafe oferuje swoim Gościom bogate menu. Podczas pracy można zjeść tu pożywne śniadanie, lekki lunch, sycącą kanapkę lub wyśmienity deser w towarzystwie pysznej, aromatycznej włoskiej kawy, serwowanej pod każdą postacią.

Natomiast w ciepłe letnie dni, warto umilić sobie czas orzeźwiającym koktajlem lub skosztować specjalnego wina bezalkoholowego.

Szczególną uwagę należy zwrócić na promocję śniadaniową - proste domowe śniadania, takie jak tradycyjna jajecznica, czy świeży twarożek ze szczypiorkiem, można zamawiać codziennie, a do tego otrzymać darmową, czarną lub białą kawę prosto z rodzinnej palarni w Mediolanie. Wszystkie posiłki oraz przeróżne świeże ciasta, robione są na miejscu z najlepszej jakości składników.

Doskonała atmosfera, przyjazna przestrzeń oraz przemiła obsługa sprawiają, że Labour Cafe jest miejscem idealnym dla tych, którzy cenią sobie dobre warunki do pracy oraz pyszne jedzenie.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

https://viacitymap.pl/Miasta/Warszawa/Restauracje-i-kawiarnie/Labour-Cafe---Pracuj-Z-Przyjemnoscia
Adres:
ul. Tamka 49, 00-355 Warszawa
Telefon:
22 416 91 50
Godziny otwarcia:
pon.-piąt.:
08:30 - 20:00
sob.-niedz.:
09:30 - 20:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie