Warszawa

La Rotisserie

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

 La Rotisserie to elegancka restauracja na Starym Mieście w Warszawie. Można się tu spodziewać wyjątkowych doznań kulinarnych, selekcji win Mistrza Polski Sommelierów 2013 oraz profesjonalnej i dyskretnej obsługi.  

 Menu Szefa Kuchni, Pawła Oszczyka, zdobywcy prestiżowej nagrody Akademii Gastronomicznej – Prix du Chef de l’avenir -  i jego zespołu oparte jest na składnikach najwyższej jakości, lokalnych produktach oraz tradycyjnych technikach przygotowania, charakterystycznych dla kuchni francuskiej i włoskiej. Wielbiciele wyszukanych smaków i miłośnicy win będą zachwyceni zmieniającym się co tydzień autorskim menu, selekcją unikalnych trunków oraz zaskakującymi propozycjami dań. 

Goście odwiedzający restaurację La Rotisserie, znajdą się w zachwycającej galerii zapachów, aromatów i smaków. To tu, z prawdziwie polską gościnnością, powitani zostaną darami natury z rodzimych pól, lasów i rzek. 

Zapraszamy do wspólnej podróży kulinarnej!
Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.rotisserierestaurant.com.pl/pl
Adres:
ul. Kościelna 12
Telefon:
+48 22 531 60 70
Godziny otwarcia:
12:00 - 23:00
Ceny:
przystawki od 45 zł

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • Posts like this brhegtin up my day. Thanks for taking the time.
  • Według mnie najlepsza restauracja w mieście. Ceny wysokie, ale jakość niepowtarzalna i warto wydać tu swoją każdą złotówkę. Do tego bardzo dobra, pomocna obsługa, która pomaga w wyborze, bo naprawdę ciężko się na coś zdecydować, jest świetnie!
  • Wystarczy wejść, aby poczuć tą rewelacyjną atmosfere, a doznania zwiększaja sie z kazdą sekundą i każdym kęsem, uwielbiam to miejsce