Warszawa

L'Arc Varsovie

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

W Warszawie niewiele jest typowo francuskich restauracji. L'Arc Varsovie to jedna z nielicznych, w której zarówno w kuchni, jak i w wystroju dominuje styl rodem z Paryża.

W menu znajdują się takie standardowe pozycje jak nieśmiertelna zupa cebulowa czy słynna bagietka. Jednak lokal ten słynie przede wszystkim z szerokiego wyboru owoców morza. Skosztować można tu niesamowicie delikatnego mięsa homara czy świeżych ostryg. Do dań skomponowano listę najlepiej pasujących win oraz szampana, sprowadzanych oczywiście wyłącznie od francuskich producentów.

W każdą sobotę restauracja zaprasza na atrakcyjną promocję - za 99 złotych można jeść do woli: kalmary, ośmiorniczki, mule w winie, małże, czy wymienione wcześniej ostrygi i homary. Wybór jest duży. Warto więc się skusić, bo na codzień specjalności te kosztują tutaj od 190 do 495 złotych.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.larc.pl
Adres:
ul. Puławska 16
Telefon:
+ 48 519 000 050
Strona www:
Godziny otwarcia:
poniedziałek - niedziela 12:00 - do ostatniego gościa
Ceny:
40 - 495 zł za danie główne

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • absolutnie przesmacznie! Bagietki i owoce morza jak prosto z Francji, do tego klimatyczna muzyka i miła obsługa, bardzo polecam
  • Pycha, świetne dania z owocami morza, które przekonały mnie do ich polubienia. Znajomi mnie tu zaprosili i nie żałuję!