Warszawa

Hong Kong House

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Hong Kong House to kolejne dziecko właścicielki Cesarskiego Pałacu. Tu również oferuje się tradycyjną kuchnię chińską, a w szczególności oryginalne dania kuchni syczuańskiej. Nie zabraknie więc pikantnej nuty oraz typowej goryczki. Dla łagodniejszych podniebień, przygotowane są potrawy łączące w sobie  słodycz i wyraźne aromaty.

Stałymi bywalcami restauracji są rdzenni mieszkańcy Azji, którzy odnajdują tu oryginalne smaki prosto ze swojego kontynentu. Obsługa na wysokim poziomie, miła i dyskretna. Zamówienia pojawiają się na stole w mgnieniu oka i zawsze wyglądają apetycznie.

W menu znajdziemy najróżniejsze wariacje na temat makaronów (z wieprzowiną, w rosole czy z krewetkami), kurczaka czy innych mięs. Zupy standardowo kojarzone z tym typem kuchni czyli won-ton i pikantno-kwaśna są tu wyjątkowo popularne (zaskoczeniem dla podniebienia może być bambusowa z wieprzowiną czy aksamitna z kukurydzą). W słodkościach dominują lody oraz banany w cieście. 

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.hongkonghouse.pl
Adres:
ul. Filtrowa 70
Telefon:
+ 48 22 658 00 68
Godziny otwarcia:
poniedziałek - wtorek 11:30 - 22:00
sobota - niedziela 12:00 - 22:00
Ceny:
40 -60 zł

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • Całkiem fajna chińska kuchnia i do tego w nie wysokiej cenie, więc polecam bardzo. Jeśli mielibyście problem z wyborem - naprawdę warto wybrać kaczkę, jest I-DE-AL-NA!