Warszawa

Fat Buddha

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Kto z nas nie kocha podróży? Jeśli potrzebują Państwo ekspresowo poczuć orientalną atmosferę – restauracja Fat Buddha jest dla Was stworzona. Od samego wejścia można poczuć tu magię Azji.

Obszerne, dwupoziomowe wnętrze urządzone jest w orientalnym charakterze. Tradycja wschodu miesza się tutaj z nowoczesnością i klasyką zachodu. Podświetlany sufit, duże okna i efektowna antresola nadają restauracji wyjątkowy klimat. Magiczną atmosferę podkreśla też wielki, 4 metrowy posąg Buddy usytuowany wewnątrz lokalu. Spożywanie posiłku w jego obecności staje się niecodzienną przygodą.

W restauracji dominuje kuchnia japońska, ale znajdziemy tutaj także steki, czy ryby przyrządzone z nutą orientu. Profesjonalni kucharze gotują z ogromną pasją, co daje się bardzo szybko zauważyć podczas rozkoszowania niezapomnianymi smakami dań.

Do posiłku możemy dobrać wysokiej jakości alkohole i jedyne w swoim rodzaju koktajle. Większość z nich to autorskie kompozycje, które z pewnością zaskoczą nas pozytywnie swoimi nietypowymi połączeniami.

Fat budda to miejsce odpowiednie zarówno na kameralne spotkanie, randkę, jak i różnego rodzaju eventy. Przestrzeń eventowa, zarówno ta otwarta jak i kameralna, roztacza się na dwóch poziomach i daje możliwość podziału na strefy.  

Warto zajrzeć do tego niezwykłego miejsca położonego w samym centrum Warszawy.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.fatbuddha.pl
Adres:
ul. Mazowiecka 2/4
00-048 Warszawa
Telefon:
+48 690 030 558
Godziny otwarcia:
poniedziałek: nieczynne
wtorek: nieczynne
środa 17:00 - 00:00
czwartek: 17:00 - 02:00
piątek 17:00-4:00
sobota 17:00-4:00
niedziela 14:00-22:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie