Warszawa

Dawne Smaki

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Wiele osób uważa, że żadna kuchnia nie dorówna przysmakom, jakie w dzieciństwie serwowała ich babcia lub mama. W Warszawie masz szansę zmienić zdanie, bo celem restauracji Dawne Smaki jest właśnie celebrowanie tych wyjątkowych tradycji kuchennych. W lokalu już od progu unosi się niezwykła, ciepła atmosfera . Kucharze zainspirowani przede wszystkim przepisami z danych czasów, stworzyli prawdziwą Polską kuchnię łączącą pokolenia.

Rosół, jak ten domowy, z makaronem własnej roboty, placki ziemniaczane, sernik ze świeżego wiejskiego sera - to tylko nieliczne z potraw, przywodzące wielu na myśl czas dzieciństwa, który większość uważa jednak za najlepszy okres w swoim życiu. Uroczyste obiady z kaczką nadziewaną jabłkami, szalone wakacje na mazurach i pstrągi prosto z ogniska, czy pierwsza golonka jedzona z ojcem, dziadkiem lub wujem (koniecznie w towarzystwie kufla zimnego piwa!) budzą najwspanialsze wspomnienia, kiedy wszystko wydawało się jeszcze takie proste.

Potrawy serwowane w Dawnych Smakach nie tylko smakują, ale i wyśmienicie pachną, a sposób ich podania nie odbiega od tego, jaki kucharze zapamiętali ze swych rodzinnych domów, kiedy to jeszcze poszukiwali swoich pasji.

Ci, którzy szczególnie cenią sobie smaki znane z czasów dzieciństwa, koniecznie powinni odwiedzić Dawne Smaki, oferujące bogaty wachlarz najlepszych dań serwowanych przez wspaniałych kucharzy, dzielących się z gośćmi swoimi największymi sekretami kulinarnymi.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.dawnesmaki.pl
Adres:
ul. Nowy Świat 49
Telefon:
+ 48 22 465 83 20
Godziny otwarcia:
poniedziałek - czwartek 12:00 - 23:00
piątek - sobota 12:00 - 01:00
niedziela 12:00 - 23:00
Ceny:
29 - 95 zł za danie główne

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • I want to send you an award for most helpful inreentt writer.
  • 10/10! Mięso, które zazwyczaj wybieram najsmaczniejsze jakie jadłem. Super wystrój, bardzo miło spędza się tu czas przy smacznych potrawach i przystawkach. Smacznie i ładnie, jednym słowem ekstra
  • Very good restaurant with chill atmosphere, dishes are absolutely perfect