Warszawa

Concept 13

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Najbardziej prestiżowym wyróżnieniem dla restauracji jest umieszczenie jej w przewodniku Michelin. W Polsce znajduje się zaledwie kilka lokali, które doznały tego zaszczytu, a jeszcze mniej jest takich, które zostały wyróżnione przez Michelin znakiem sztućców. Concept 13 należy do grona szczęśliwców.

Znajdująca się na piątym piętrze prestiżowego Centrum Handlowego Vitkac restauracja reprezentuje to, co w sferze kulinarnej może być najlepsze. Urządzone ze smakiem wnętrza dopełnia, widoczna za przeszklonymi ścianami, wspaniała panorama stolicy. Serwowane tutaj dania należą do gatunku typowej kuchni międzynarodowej. Selekcja steków z grilla, przygotowywanych bezpośrednio przed podaniem w otwartej kuchni, nie ma sobie równych. Wieloletnie doświadczenie połączone z innowacyjnością i wyjątkowe zaangażowanie kucharzy tworzą całość, która jest gwarantem najwyższej jakości i najlepszego smaku.

Dom mody Vitkac zdobył już swoją zasłużoną pozycję na liście miejsc oferujących luksusowe usługi w stolicy, a restauracja Concept 13 bardzo zgrabnie dotrzymuje mu kroku.

W okresie letnim w restauracji działa również widowiskowy taras, na którym jeszcze przyjemniej można oddać się niepowtarzalnym smakom, obserwując rozpościerającą się panoramę Warszawy. 

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.likusrestauracje.pl/pl/Restauracja_Concept_13
Adres:
ul. Bracka 9
Telefon:
+ 48 22 310 73 73
+ 48 600-939-500

Godziny otwarcia:
poniedziałek - sobota 11:00 - 23:00
niedziela 11:00 - 18:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • yeah, I hope I will :)@ jane: go, go, go! You'll love it!@ tuvia: I have no idea what they are, but there were a lot of stones in that shop @altauprieten: ciadut nickname pentru un necunoscut.
  • Trzeba przyznać, że tak ładnie podanych potraw nie spotkałem nigdzie indziej. Obsługa super, samo miejsce w porządku, jedzenie dobre, choć czegoś niekiedy brakuje.
  • Concept 13 w Vitkacym to moje ulubione miejsce w lecie. Taras i widok z niego to chyba najlepsze miejsce na letni obiad czy lunch.