Warszawa

Charlotte

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Charlotte - chleb i wino, to bistro i piekarnia zlokalizowana w jednej z najmodniejszych warszawskich przestrzeni, przy Placu Zbawiciela. Tutejsze wypieki cieszą się dużą popularnością. Trudno się dziwić: zakwas robiony z dzikich drożdży żyjących na skórkach winogron z upraw ekologicznych i najwyższej klasy składniki to zaczyn, z którego powstaje jedyny w swoim rodzaju chleb, utrzymujący świeżość nawet przez kilka dni.

Ogromny stół na środku sali jest niewątpliwie kolejnym atutem Charlotte. Nieznani sobie dotąd goście zasiadają przy nim wspólnie, mając okazję do nawiązania nowych znajomości lub po prostu do skonsumowania posiłku w miłym towarzystwie. Bez obaw - jeśli szukacie mniejszego stolika - takie również zostały przewidziane. Warto też zwrócić uwagę na bardzo duży wybór najlepszych win i na znakomicie skomponowane zestawy śniadaniowe z dodatkiem ekologicznych, na miejscu wyrabianych konfitur i kremów czekoladowych. Poza tym, w ofercie odnajdziemy kanapki na ciepło, sałatki i desery w stylu francuskim. 

Charlotte to z pewnością jeden z najmodniejszych lokali w stolicy. Zawsze panuje tu wesoły gwar, a w okresie letnim goście lokalu aż „wylewają się“ na zewnątrz, zajmując przestrzeń placu, który do późnych godzin nocnych tętni warszawskim życiem.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.bistrocharlotte.com
Adres:
Al. Wyzwolenia 18 (wejście od Placu Zbawiciela)
Telefon:
+ 48 662 204 555
Godziny otwarcia:
poniedziałek – czwartek 7.00 – 24.00
piątek 7.00 – 01.00
sobota 9.00 – 1.00
niedziela 9.00 – 22.00
Ceny:
1 - 20 zł

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • Nie lubię tutejszej obsługi, ale ze względu na smaczne śniadania często pojawiam się tu rano, jedzenie jest ok, więc to mogę polecić, ale samo miejsce nie każdemu przypadnie do gustu - trzeba się przejść i samemu przekonać ;)
  • Kultowe miejsce na mapie Warszawy, lubię raz na jakiś czas odwiedzić, ale trzeba wiedzieć kiedy, bo często pełno ludzi, trudno o cokolwiek..