Warszawa

Cesarski Pałac

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Cesarski Pałac to chińska restauracja ulokowana w pobliżu Teatru Wielkiego, nieopodal Parku Saskiego. Po wejściu do środka lokalu odnosi się wrażenie podróży w czasie i przestrzeni. Oto przestępując próg, za sprawą wyjątkowo udanej aranżacji wnętrz, trafiamy do kraju smoka, herbaty i jedwabiu.

Ubrana w tradycyjne chińskie stroje obsługa zawsze miło wita swoich gości. Menu restauracji zawiera wiele różnorodnych pozycji. Wybór staje się nie lada wyzwaniem, bo większość oferowanych przez restaurację dań z pewnością zasługuje na uwagę.

Na obiad dla dwóch osób, składający z dwóch dań, przystawek oraz deserów trzeba przeznaczyć około 200 złotych. Wszystko jest warte swojej ceny. Dania są idealnie skomponowane i przygotowane, z pełną dbałością o szczegóły.

Właścicielka Cesarskiego Pałacu zna się na rzeczy i wie, jak dogodzić klientowi. Jej restauracje (prowadzi również Hong Kong House) cieszą się dużą popularnością w stolicy, nie tylko wśród zwolenników egzotycznych smaków.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.cesarski-palac.com.pl
Adres:
ul. Senatorska 27
Telefon:
+ 48 22 827 97 07
Godziny otwarcia:
poniedziałek -piątek 12:00 - 23:00
sobota 12:30 - 23:00
niedziela 12:30 - 22:00
Ceny:
10 - 200 zł

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • Jedzenie całkiem niezłe, ale samo miejsce mnie "nie porwało", wystrój nie przypadł mi za bardzo do gustu, atmosfera dość ociężała, mimo to nie można się przyczepić do obsługi i jedzenia.