Warszawa

Brasserie Warszawska

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

To restauracja, w której jadali kiedyś budowniczy Pałacu Kultury. Dziś wszystko wygląda tu inaczej, z wyjątkiem pamiątkowego menu z 1979 roku, które nadal zdobi jedną z głównych ścian Brasserie Warszawska.  Prostota, klasa i elegancja to dziś motywy przewodnie lokalu.  

Unikalny, ocynkowany blat, autorskie hokery i dynamika wnętrza tworzą przestrzeń otwartą od południa do ostatniego klienta, przyciągając gości poszukujących miejsca na wieczornego drinka czy wykwintną kolację. Restauracja Brasserie to wyjątkowe wnętrza, mieszczące w sobie salę barową i specjalny prywatny pokój, w którym przebywać może nawet 12 osób.  To idealne miejsce na spotkania biznesowe. Osobna restauracja przyłączona do Private room’u to gwarancja spokoju i ciszy. Szczególną zaletą obu sal są duże okna wpuszczające w dzień wiele światła, a po zmroku pozwalające stworzyć wyjątkową atmosferę.  

Obsługa w restauracji stoi na najwyższym poziomie, a kelnerzy są gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania, służąc pomocą przy wyborze dań i najlepszych trunków.

Do Brasserie warto także wybrać się na romantyczną kolację dla dwojga. Piękna i nastrojowa restauracja chwyci za serce każdą kobietę.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.brasseriewarszawska.pl
Adres:
ul. Górnośląska 24
Telefon:
+ 48 22 628 94 23
Godziny otwarcia:
poniedziałek - sobota 12:00 - 22:00
niedziela 12:00 - 20:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • I'm impressed! You've managed the almost imbepsislo.
  • Wykwintna francuska kuchnia, która zaskakuje nawet największych smakoszy. Moim zdaniem nie jest drogo patrząc na jakość potraw, ale ceny są dość wysokie, trzeba na to zwrócić uwagę. Obsługa w porządku. szczególnie polecam doskonałą wołowinę!
  • Miejsce wysokiej klasy, wykwintny wystrój, ceny wysokie, ale samo jedzenie naprawdę przesmaczne, warte swojej ceny