Warszawa

Amigos Steakhouse

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Amigos Steakhouse to pierwsza w Polsce, powstała w 1991 roku, restauracja specjalizująca się w kuchni południowej Ameryki. Od tego czasu, lokal ma wiodącą pozycję w warszawskiej gastronomii, serwując z pewnością jedne z najlepszych steków w stolicy.

Steki nie są jednak jedyną wartą uwagi pozycją w menu restauracji, inspirowanym bogatą teksańską tradycją kulinarną. Wizyta w Amigos jest okazją do spróbowania klasycznych smaków z pogranicza obu Ameryk, takich jak zapiekane śliwki w boczku, prawdziwe soczyste burgery, mexican broth, fajitas czy grillowany tuńczyk. Za te wyśmienite dania odpowiada utalentowany zespół kucharzy, szkolony m. in. przez amerykańskiego restauratora Toma Periniego, prezesa Texas Restaurant Association.

Nie tylko kuchnia przenosi gości Amigos w klimat Dzikiego Zachodu – również wystrój lokalu, pełen zabytków rodem z najlepszych westernów, buduje właściwą temu obszarowi atmosferę. Połączenie wysokiej jakości materiałów – cegły, kamienia czy ciemnego drewna – z oryginalnymi eksponatami z epoki, jak XIX-wieczny piec żeliwny czy kultowy karabin Winchester, sprawia, że restauracja Amigos to ulubione miejsce wielu miłośników westernów i atmosfery Dzikiego Zachodu.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://amigos.waw.pl
Adres:
Al. Jerozolimskie 119
Telefon:
+48 22 629 39 69
Strona www:
Godziny otwarcia:
11:00 - 23:30
Ceny:
16 - 119 PLN

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie