Warszawa

Amber Room

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Klub Polskiej Rady Biznesu w swojej siedzibie pochwalić się może jedną z najlepszych polskich restauracji.

W Pałacu Sobańskich mieści się restauracja Amber Room, specjalizująca się w nowoczesnej odsłonie kuchni polskiej, wykorzystująca zarówno nowatorskie metody serwowania i przyrządzania dań, jak i najnowsze trendy kulinarne. Restauracja otwarta jest dla wszystkich gości, nie tylko dla Członków Klubu Polskiej Rady Biznesu.

Wspaniałe połączenia staropolskiej tradycji kulinarnej z nowoczesną zachodnią nutą zaskakują gości lokalu za każdym razem. Szef kuchni – Robert Skubisz – nie boi się eksperymentować, stąd też w menu restauracji znaleźć można wiele autorskich pozycji, które przyciągają nie tylko kreatywnością, ale i widocznym w nich kunsztem kulinarnym, docenianym przez gości oraz liczne prestiżowe komisje konkursowe.

Wystrój restauracji również przykuwa uwagę. Mały pałacyk z wielką salą wypełnioną światłem wpadającym przez okna wprost z pięknego parku pełnego starych drzew zachwyca wszystkich po kolei. Sala restauracji jest jasna i zadbana. Piękne, odrestaurowane podłogi lśnią czystością, a krzesła oraz stoły wspaniale współgrają z charakterem całego pałacu, nadając wnętrzu delikatności i klasy. Amber Room wśród gości uchodzi za miejsce wysokiej klasy.

Zdecydowanie polecamy.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.amber-room.pl
Adres:
Al. Ujazdowskie 13
Telefon:
+ 48 22 523 66 64
Godziny otwarcia:
poniedziałek - sobota 12:00 - 22:00
niedziela 12:00 - 20:00
Ceny:
18 - 100 zł

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • Fantastyczne miejsce, pyszne jedzenie, czego chcieć więcej? Można tu miło spędzić wieczór, któryś już raz byłam tu ze znajomymi i za każdym razem wychodzę zadowolona. Atmosfera w pełni wynagradza niezbyt niskie ceny, warto jednak wydać te pare złotych i rozkoszować się jedzeniem w tym miejscu.
  • Jedna z najstarszych, ale dalej jedna z najlepszych. Jedzenie zawsze na poziomie, nigdy nie trafiłem niczego nie smacznego, obsługa ok i wystrój elegancja :)
  • Mocne 9/10, czasem nie do końca odpowiada mi sposób przyprawiania niektórych dań, ale do żadnej innej rzeczy nie mozna sie przyczepic, wzorowa restauracja