Warszawa

Akademia Smaku

Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Akademia Smaku serwuje dania z wyższej półki, w cenach, na które stać każdego. Szukanie idealnych połączeń i najlepszych smaków to najważniejszy cel, do którego dążą kucharze tego warszawskiego lokalu. Czym wyróżnia się Akademia Smaku? Przede wszystkim indywidualnym podejściem do każdego gościa, co gwarantuje zadowolenie nawet tych najbardziej wybrednych.

Naturalne składniki wykorzystywane w procesie przygotowywania potraw są gwarantem wspaniałych doznań smakowych. Własnego wyrobu dżemy oraz konfitury podawane np. do deserów to kolejna chluba restauracji. Świetnym rozwiązaniem dla urozmaicenia kuchni są także, zmieniane w cyklu tygodniowym, trzy wyjątkowe zestawy menu.

Obsługa restauracji jest otwarta na propozycje swoich gości - zarówno te błahe jak i wyjątkowo wyszukane. Każdy znajdzie tutaj coś dobrego, a wszystko za sprawą bogactwa kuchni Akademii Smaku, którą wypełniają przyprawy i zestawy dań z całego świata... prawdziwa rozkosz dla podniebienia!

Dodatkowym atutem tego miejsca jest możliwość zarezerwowania sali w celu organizacji przyjęcia dla dorosłych i dla dzieci oraz oferta dań przygotowywanych specjalnie na zamówienia firm lub osób indywidualnych (na wynos lub na miejscu).

Rozwiń

Szczegóły miejsca

http://www.akademia-smaku.com.pl/pl
Adres:
ul. Oboźna 9
Telefon:
+ 48 22 828 99 01
Godziny otwarcia:
poniedziałek - sobota 12:00 - do ostatniego gościa
niedziela 12:00 - 18:00

Ceny:
30 - 60 zł

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Jedzenie
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie

  • It's nice to see games being used for more than just entertainment. A lot of games that have been cretead to teach something, have a sort of half baked feel. The real time and money being spent only on entertainment. Everything we take in has an effect on us. Why not make that effect a positive one.
  • Bardzo smacznie i bardzo dobrze pod każdym względem - wystroju, obsługi, atmosfery. Dania główne i przystawki wszystkie warte polecenia, bo na niczym się jeszcze nie zawiodłem :)
  • Małe i przytulne miejsce z bardzo smacznym jedzeniem w odpowiedniej cenie, miła obsługa i super lokalizacja sprawia, że często odwiedzam i jestem zadowolona