Warszawa

Kiti

Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość
Ocena całkowita

Koguty z Kruczej postanowiły szerzej rozwinąć skrzydła. Niespełna 50 metrów obok Kity Koguta otwarte zostały drzwi do nowego projektu koktajlowego inspirowanego kulturą TIKI. Fascynacja wyspiarskim kupażem kulturowym, charakterystycznym dla tego nurtu przejawia się w wystroju wnętrza, smakach koktajli i przekąsek serwowanych w autorskiej ceramice, jak również w atmosferze panującej w KITI.

Menu w tym miejscu nie jest tylko spisem receptur. Prezentowane jest w drewnianych klaserach, wypełnionych koktajlowymi pocztówkami. Jak przystało na tą formę przekazu, pocztówki można wysłać do bliskich prosto z serca KITI.

Osoby, którym dopisuje apetyt mogą liczyć na treściwe przekąski, łączące w sobie inspiracje wyspiarskie i krajów orientu.

Przechodząc przez próg KITI można zostać na parterze, gdzie znajduje się bar, będący główną atrakcją w każdym kogucim projekcie, lub udać się schodami na antresolę, podążając za patronem lokalu w postaci drewnianego, masywnego totemu. Na piętrze czekają wygodne fotele i dwie strefy otulone szafami wypełnionymi słonecznymi trunkami, wśród których dominują rumy, tequile i mezcale. Ideą nowego konceptu twórców Kity Koguta jest niezobowiązująca atmosfera i szerzenie uśmiechu w rytm frazy „more than cocktails”.

Rozwiń

Szczegóły miejsca

https://viacitymap.pl/Miasta/Warszawa/Puby-I-Kluby/Kiti
Adres:
Krucza 6/14
00 - 537 Warszawa
Telefon:
501 348 824
Godziny otwarcia:
poniedziałek 18:00–00:00
wtorek 18:00–00:00
środa 18:00–00:00
czwartek 18:00–00:00
piątek 18:00–02:00
sobota 18:00–02:00

Dodaj swoją opinię

Pola wymagane
Atmosfera
Obsługa
Lokalizacja
Jakość

Oceny i opinie